Branky: 5´ Pelcl, 12´ a 64´ Stránský, 85´ Bartusik
Bez karet
Rozhodčí: Havlík
Diváků 40

Sestava J. Lázní: Bernasinskí, Michal Sapár, Borkovec (67´ Zadražil), Sameš, Šus, Bartusik, Janíček, Hradecký, Miloš Dvořák ml. (63´ Štelzer), Stránský, Pelcl

Před zápasem se nejdříve řešila situace s původně delegovaným rozhodčím jehož delegace byla zrušena a zápas tak měl být odpískán laikem nebo náhodou přítomným rozhodčím. Jediný kdo toto splňoval byl trenér domácích a také rozhodčí Aleš Havlík. Je nutno říci, že hosté byli vstřícní a bez problémů takovéto řešení akceptovali. Hosté vstoupili do zápasu hodně nerozhodně a s respektem a než se rozkoukali inkasovali v prvních čtvrthodině dva góly po centrech a dorážkách před brankou. Nejdříve zakončoval Pelcl a druhou šanci využil Stránský. Po tomto úvodním intermezzu teprve hosté začali hrát a hru vyrovnali. Problém i nadále měli s proměňováním šancí i těch vyložených. Do přestávky se už stav neměnil. Domácí hráli co potřebovali a nikam se netlačili. Druhý poločas do jeho poloviny ovládli hosté, když domácí hráli jen ze zajištěné obrany. Hosté opět promarnili těch několik tutových šancí, které měli a byli to domácí, kteří navýšili druhým gólem Stránského skóre. Navíc ještě domácí neproměnili pokutový kop po jasném penaltovém zákroku hostujícího obránce. Navýšení skóre se ale přeci jenom dočkali v závěru, kdy Bartusik zvýšil na konečných 4:0 pro domácí. Výsledek sice jasný, ale zápas zas tak jasný nebyl. Kdyby hosté proměnili některé ze šancí které měli, odvíjel by se zápas možná jinak. Do sestavy domácích se vrátili po nějakém čase Jirka Zadražil a Víťa Štelzer a nutno říci, že hru týmu oživili a předvedli i po delší době pěkný výkon.

Sobota 9. 9. 2017

SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 2:2 (2:1) 3:2 p.

Branky: 16´ a 43´ Janíček - 41´ Andrle, 48´ Robek
ŽK 1:1
ČK 0:1 (Kobrýn)
Rozhodčí: Tryzna
Diváků 50

Sestava J. Lázní: Bernasinskí, Sapár, Borkovec, Kryl (90´ Havlík), Sameš, Šus (70´ Dvořák Miloš ml.), Macháček, Bartusik, Janíček, Celba, Hradecký

Utkání mělo jasného favorita, který to od svého vstupu na hřiště dával jasně najevo. Hosté zahrozili už v první minutě když šel hráč hostů sám na Bernasinského, ale ten ho skvělím zákrokem vychytal. Technicky lépe hrající hosté sice i nadále útočili, ale domácí tým nasadil dvě nové opory (Kryl a Šus) a navrátilce do sestavy (Bartusik) a tak dokázal držet vynikající hrotové hráče soupeře na uzdě. Dokonce šel po perfektně kopnuté přímém kopu Janíčka do vedení. Před odchodem do šaten dobře hrající hosté vyrovnali, ale dnes měl velký den domácí Michal Janíček a svým druhým přímým kopem, možná s lehkou nechtěnou tečí Bartusika, poslal domácí opět do překvapivého vedení. Těsně po přestávce hosté zásluhou Robka opět dotáhli a snažili se o otočení zápasu. To jim ale domácí již nedovolili, mohli naopak ze svých šancí po standardních situacích také skórovat, ale výsledek již vydržel do konce. V nastaveném čase musel ještě za své slovní extempore vůči rozhodčímu pod sprchy Kobrýn z týmu hostí, z kterých frustrace, z pro ně ostudného výsledku, ke konci zápasu jen stříkala. Penaltový rozstřel zvládli lépe domácí. Hosté byli sice jednoznačně lepším týmem, ale chyběla jim pokora vůči fotbalu jako takovému a přebývala naopak přemíra snahy o vstřelení branky, která je svazovala.

Sobota 2. 9. 2017

TJ Baník Rtyně - SK Janské Lázně 7:0 (3:0)

Branky: 15´ Jiránek, 35´ a 42´ Jaroš, 53´, 83´ a 70´ Černý, 77´ Vasiljev
Bez karet
Rozhodčí: Prokop
Diváků 60

Sestava J. Lázní: Bernasinskí, Havlík, Sapár Michal, Borkovec, Sameš, Stránský, Janíček, Pelcl, Hradecký, Macháček, Dvořák M. ml.

Utkání s jasnou převahou a režií domácích. Hosté opět ve slátané sestavě nepředvedli zářný výkon a nezopakovali úspěch z minulého týdne. Domácí jasně diktovali tempo zápasu, přičemž ve druhém poločase se spíše přizpůsobili výkonu hostů a udeřili vždy do otevřené obrany hostů, kteří se snažili ve druhém poločase se zápasem něco udělat, což se jim nedařilo a po chybách inkasovali.

Sobota 26. 8. 2017

SK Janské Lázně - TJ Jiskra Bohuslavice 2:1 (1:1)

Branky: 35´ a 85´ Pelcl - 44´ Kracík
ŽK 1:2
ČK 0:1 (Petera)
Rozhodčí: Šolc
Diváků 40

Sestava J. Lázní: Bernasinskí, Havlík, Sapár Michal, Borkovec, Sameš, Stránský, Janíček, Pelcl, Celba, Hradecký, Macháček

Domácí, za které opět nastoupil trenér Havlík, vedli 1:0 po gólu Pelcla ze skrumáže v malém vápně. Hostům se podařilo podobným gólem vyrovnat ve 44 minutě. Ve druhém poločase byli domácí mírně lepším týmem a zaslouženě druhým gólem Pelcla vedli. Gólů předcházela srážka brankáře hostí s vlastním hráčem. Po vstřelené brance rozhodčí vyloučil jednoho z hráčů hostí za kritiku a když se další zranil, zápas se pak dohrával.

Sobota 19. 8. 2017

FK Sokol Volanov - SK Janské Lázně 4:0 (1:0)

Branky: 41´ a 50´ Havlík, 75´ Ondruška, 84´ Voňka (p.)
ŽK 0:3
ČK 0:1 (Doležal)
Rozhodčí: Pilný F.
Diváků 60

Sestava J. Lázní: Bernasinskí, Sapár Michal, Borkovec, Sameš, Doležal, Dvořák Miloš ml., Stránský, Janíček, Celba, Hradecký, Havlík

V prvním poločase hosté dokázali proti soupeři držet krok i ve velice oslabené sestavě. Před přestávkou domácí šli do vedení po přesně zahraném rohovém kopu. Druhý poločas už se domácí prosadili. V závěru utkání musel předčasně pod sprchu hostující Doležal po ČK.

Sobota 12. 8. 2017

Český pohár mužů - OFS Trutnov

FK Poříčí - SK Janské Lázně 10:1 (4:0)

Branky: 22´(p.) a 44´ Killar, 33´ a 38´ Brus, 79´ a 80´ Jandera, 85´ a 90´ Chaloupka, 47´ Korda, 59´ Machalík - 52´ Hradecký
Bez karet
Rozhodčí: Seidel
Diváků 70

Sestava J. Lázní: Bernasinskí, Mihalík, Celba, Sapár Michal, Borkovec, Sameš, Dvořák Miloš st., Doležal, Dvořák Miloš ml., Hradecký, Stránský

Jednoznačné utkání pro domácí tým, který zcela ovládl hru. I když zpočátku pálil jednu šanci za druhou, pak se už brankostroj rozjel. Nekompletní hosté doplatili na nepříliš povedenou, spíše žádnou přípravu. Budiž jim to varováním o přístupu k tréninkům a přípravě jako takové. Takto se fotbal opravdu hrát nedá!

Pátek 21. 7. 2017

Výsledky 40. ročníku Lázeňského poháru ve fotbale mužů

Výsledky turnaje:

Lázně Bělohrad vs. Mšené Lázně 1:2

Velichovky vs. Klimkovice 2:2 (2:1 p.)

Konstantinovy Lázně vs. Železnice 0:2

Janské Lázně vs. Luhačovice 2:4 br. Demuth (p.), Sameš 140 div.

Velichovky vs. Lázně Bělohrad 0:2

Mšené Lázně vs. Klimkovice 1:1 (5:4 p.)

Konstantinovy Lázně vs. Janské Lázně 2:4 br. Stránský, Dvořák Miloš st., Plocha, Doubic 210 div.

Železnice vs. Luhačovice 0:3

Lázně Bělohrad vs. Klimkovice 2:0

Velichovky vs. Mšené Lázně 0:1

Železnice vs. Janské Lázně 1:2 br. Doležal, Dewat 160 div.

Konstantinovy Lázně - Luhačovice 1:1 (4:5 p.)

Utkání o celkové umístění

utkání o 7. místo Konstantinovy Lázně Velichovky 0:2 (0:1)

utkání o 5. místo Železnice - Klimkovice 2:0 (0:0)

utkání o 3. místo Janské Lázně - Lázně Bělohrad 1:5 (0:3) br. Hradecký 130 div.

Složení týmů v novém ročníku soutěže mužů a mladších žáků

V novém ročníku fotbalových soutěží bude mít náš fotbalový klub zástupce v soutěži mužů a mladších žáků.

Soutěž MUŽŮ - okresní přebor - bude mít obsazení:

Vrchlabí B
Žacléř
Trutnov C
Strážné
Rtyně
Malé Svatoňovice (Lánov přešel do III. tř.)