SK Janské Lázně - FK Poříčí 0:4 (0:4) a 2:10 (0:6)

SK Spartak Hajnice - SK Janské Lázně 2:1 (1:0)

Branky: 12´ Pilař, 86´ Teuber - 90´ Hradecký
Rozhodčí: Votoček
Diváků 50

Sestava J. Lázní: Hudrlík, Kozák, Hradecký, Pour Richard, Štibraný, Pospíšil, Macháček, Sameš, Stránský, Pour Aleš

Komentář k zápasu od domácích:

Ačkoli soupeř z Janských Lázní dorazil k zápasu pouze v 10-ti lidech, na hřišti to nebylo znát. Spartak si utrápeným výkonem došel pro vítězství 2:1, když na konci zápasu pouze korigoval výsledek hostující Pospíšil. Pro domácí jsou to důležité tři body do tabulky. Za zmínku stojí pouze solidní výkon rozhodčího Votočka.

Ke komentáři domácích není co dodat. Hosté i přes oslabení, vinou zranění a neochoty hráčů, byli při permanentním oslabení, vyrovnaným a techničtějším soupeřem domácímu týmu. V prvním poločase si hosté vypracovali několik tutových šancí, ale nedokázali se prosadit. Domácí se ujali vedení brzy po začátku utkání, když propasírovali míč z úhlu do branky. Další branky však nedokázali přidat a proto bylo po celý zápas o co hrát. Rozhodnutí přinesl až závěr utkání, kdy domácí ještě více oslabenému týmu hostí (ČK Aleše Poura) do otevřené obrany zvýšili na 2:0. Hosté v nastaveném čase dokázali hlavičkou Honzy Hradeckého snížit. Víc již ale nedokázali.
Za předvedený výkon si 10 hrdinů zaslouží absolutórium. Vůle hrát a vyhrát na nich byla jasně znát, i když mnozí nastoupili se sebezapřením vzhledem ke zraněním. Týmu v těžké chvíli pomohli i dva hráči - Honza Stránský a Aleš Pour - kteří nejsou v současné době častými účastníky zápasů.

Středa 9. 9. 2020

FK Poříčí - SK Janské Lázně 4:1 (3:0) a 6:1 (4:0)

Branky J. Lázní: vlastní, Petr Hlaváček

Neděle 6. 9. 2020

SK MFC Svoboda n./Ú. - SK Janské Lázně 4:0 (1:0) a 2:2 (1:1)

Branky J. Lázní: Nikl

Sobota 5. 9. 2020

SK Janské Lázně - TJ Tatran Hostinné 1:4 (1:1)

Branky: 26´Kozák - 44´ Jakoubek, 71´ + 85´ Horák, 81´ Klacek
ŽK 2:1
Rozhodčí: Fikejz
Diváků 75

Sestava J. Lázní: Bernasinskí, Pavliš, Sameš, Kozák, Maňuch, Janíček, Pour, Štibraný, Pospíšil, Macháček, Zadražil

Oboustranně fotbalové utkání s vyrovnaným průběhem a s absencí řady hráčů v obou týmech. Domácí sehráli vyrovnanou partii, Kozákem se dokonce po standardní situaci ujali vedení, ale hosté těsně před přestávkou srovnali skóre brankou Jakoubka. Na domácí straně držel svými zákroky Bernasinskí útočníky hostů a chytil i 110% gólové šance. Ve druhém poločase hra pokračovala aktivně z obou stran, ale domácí doplatili v závěru na neproduktivnost útočné vozby a chyby v obraně vyplývající z vyčerpání při nemožnosti střídat. Hosté tak v závěru proměnili dvěma góly Horáka a jedním Klacka své šance a přehráli domácí výrazným rozdílem.

Neděle 30. 8. 2020

SK Janské Lázně - FK Baník Radvanice 0:1 (0:0) a 2:1 (1:1)

Branky J.Lázní: 2 Petr Hlaváček

Sobota 29. 8. 2020

SK Janské Lázně - FK Poříčí 1:3 (0:1)

Branky: 88 Pospíšil - 41 Potoček, 56 Rada, 90 Prokop ŽK 1-1, sudí Kafka, 70 diváků.

SK J.Lázně: Hudrlík, Mihalík, Pavliš, Regina (40 Pospíšil), Sameš, Kozák, Maňuch, Janíček, pour, Hradecký(53 Macháček) , Štibraný.

Hosté měli téměř po celý zápas mírnou převahu, ale ani domácí nebyli bez šancí. Bídná byla ale jejich produktivita. V samém závěru domácí vsadili všechno" na jednu kartu" a podařilo se jim snížit. Hostující Prokop však pečetil do otevřené obrany.

Sobota 22. 8. 2020

SK Janské Lázně - TJ Strážné 3:3 (2:1) 1:3 PK

Branky: 12´ Hradecký, 25´ + 60´ Štibraný - 29´ Srnský, 56´ Mikina, 78´ Zárybnický
ŽK 2:1
Rozhodčí: Kuric
Diváků 65

Sestava J. Lázní: Bernasinskí, Pavliš, Michal Sapár, Sameš, Kozák, Pour, Štibraný (74´ Hudrlík), Janíček, Mihalík, Maňuch (65´ Celba), Hradecký

Bojovné utkání z obou stran. Hosté začali svižněji, ale bez produktivity. Domácí naopak otevřeli skóre střelou Hradeckého po první šanci před brankou hostů. Druhou branku přidali po pěkné kombinaci, kterou zakončil do branky hostů volný Štibraný. Hosté snížili Srnským po závaru před domácím brankářem. Druhý poločas začal jako úvod zápasu, aktivnější hosté zavřeli domácí na polovině a těm chvíli trvalo než srovnali hru. Byli za to odměněny vyrovnávací brankou Mikiny. Domácí odpověděli o pár minut později opět brankou hrdiny utkání Štibraným. V závěru utkání opět na domácí tým dolehl balvan fyzické vyčerpanosti a odolávali hostům v jejich snaze o vyrovnání. Ovšem i domácí tým měl několik šancí na zvýšení skóre, které ale zahodil a hosté přeci jenom v závěru utkání srovnali skóre na konečných 3:3. Loterie pokutových kopů byla příznivá pro hosty.

Sobota 15. 8. 2020

TJ Sokol Bílá Třemešná - SK Janské Lázně 4:0 (1:0)

Branky: 41´ (p.) + 85´ Hažer, 79´+ 82´ Klust
ŽK 3:3
Rozhodčí: Smola
Diváků 90

Sestava J. Lázní: Bernasinskí, Macháček (46´ Maňuch), Pavliš, Sapár, Regina ml., Borkovec, Sameš, Kozák, Pospíšil, Pour, Štibraný (60´ Mihalík)

Úvodní utkání sezóny s nadmíru těžkým soupeřem přineslo fotbal s herní převahou domácích, ale s dobrou obrannou hrou hostů, kterému "šéfovala" nová akvizice Vojta Kozák z Trutnova. Domácí zlomili hosty až těsně před přestávkou proměněným pokutovým kopem Hažera za zcela zbytečný faul bez míče. Hosté si vypracovali pouze pár šancí po brejcích, z nichž největší Pour neproměnil. Druhý poločas byl již trochu aktivnější ze strany hostů, kdy dokázali i převzít iniciativu, ale v zakončení byli zcela neškodní. Zápas se zcela zlomil v posledních 10 minutách, kdy hosté odešli fyzicky a domácí jim nasázeli další 3 branky po fatálních chybách v obraně. Hostům nepomohla ani druhá posila týmu Tomáš Pospíšil z Myštěvsi.