Branky: 6´+ 41´ Kozák, 50´+ 82´ Pospíšil
ŽK 2:1
Rozhodčí: Smola
Diváků 70

Sestava Janských Lázní: Sameš, Mihalík, Tomáš Havlina, Borkovec, Regina ml., Plšek (46´ Aleš Pour), Kozák, Richard Pour (76´ Petr Hlaváček), Pospíšil, Skalický (68´ Celba), Hradecký

Od začátku utkání měli vývoj ve svých rukou domácí, kromě období prvního poločasu mezi 20 až 40 minutou, kdy po vstřelení úvodní branky Vojtou Kozákem polevili a hosté převzali režii hry. Nedokázali se však prosadit a proto druhá vstřelená branka Vojty Kozáka v závěru poločasu definitivně určila ráz utkání. Ve druhém poločasu již hosté nestačili fyzicky ani herně a domácí udržovali tempo utkání. Další dvougólový střelec Tomáš Pospíšil doplnil rámec utkání do jasné výhry domácích. Spolehlivý klidný výkon rozhodčích utkání nenarušoval.

Pátek 23. 4. 2021

ODLOŽENÍ ZAHÁJENÍ SOUTĚŽÍ!

Zahájení jarní části sezóny ODLOŽENO! Nový začátek bude oznámen po umožnění a otevření amatérského sportu.

Neděle 28. 2. 2021

Změny v začátku soutěží!

Sdělení OFS Trutnov:

* Soutěže mužů (OP a 3.třída) jsou soutěžemi „postupovými a sestupovými“, proto se po uvolnění bude pokračovat tam, kde se skončilo na podzim, tedy 9.kolem (samozřejmostí je dohrání odložených utkání 7. a 8.kola). Pro určení postupujících a sestupujících je nutné odehrát alespoň 50% utkání, tedy v tomto případě alespoň 13 kol. Až poté se bude pokračovat v „jarní části“

* k dnešnímu dni je vysoce pravděpodobné, že plán začít soutěže OFS Trutnov v termínu 7.března 2021 je silně ohrožen, protože chceme dát klubům, respektive hráčům nějaký čas i na plnohodnotnou přípravu (např. začátek soutěží divize a ČFL je dnes plánován až na 27.března 2021. Myslíme, že soutěže OFS Trutnov s velkou pravděpodobností nezačnou dřív než soutěže celostátní)

* soutěže mládeže OFS Trutnov nejsou postupové ani sestupové, proto počet kol a utkání není rozhodující. Bude ale snaha plně využít možné termíny po obnovení soutěží a umožnit rozvoj mladých fotbalistů na znovuotevřených trávnících

* až bude jasné, že se opět soutěže zahájí, vydáme za STK novou termínovou listinu a nový seznam plánovaných utkání.

Čtvrtek 31. 12. 2020

Přerušení fotbalových soutěží!

Rozhodnutí Výkonného výboru FAČR o přerušení soutěžního ročníku 2020/2021

1. Soutěžní ročník 2020/2021 se ohledně mistrovských a pohárových soutěží, vyjma soutěží v příslušnosti Ligové fotbalové asociace, jako řídícího orgánu soutěže, přerušuje do dne 31.12. 2020 do 23:59 hod.

2. Po dobu přerušení nejsou řídící orgány soutěží oprávněny schválit konání mistrovských a pohárových utkání.

Neděle 11. 10. 2020

Okresní přebor starších žáků - OFS Trutnov

SK Janské Lázně - FK Baník Radvanice 0:1 (0:0) a 0:3 (0:2)

Sobota 10. 10. 2020

SK Janské Lázně - TJ Jiskra Podhůří 2:4 (2:1)

Branky: 7´ Pour Richard, 20´ Kozák - 37´ Peterka (PK), 66´ Kunc, 67´ Najman, 87´ Smejkal
ŽK 2:3
Rozhodčí: Tandler
Diváků 0

Sestava J. Lázní: Sameš, Mihalík, Borkovec (66´ Celba), Pospíšil, Kozák, Pavliš, Maňuch, Janíček, Pour Richard, Sapár Michal, Pour Aleš,

Domácí začali zhurta a Ríša Pour a Vojta Kozák je posunuli do dvougólového vedení. Pak ale domácí nepochopitelně vypnuli a dovolili hostům převzít otěže zápasu, které nepustily do konce utkání. Rozhodující se ukázali neproměněné 100 % šance domácího Maňucha za stavu 2:0 a hlavně pak Kozáka za stavu 2:1 ve druhém poločasu, kdy oba mohli posunout domácí opět do pohodového rozdílu. Byli to však hosté, kteří šli cílevědomě, i přes chyby ve své obraně, za svým cílem. Domácí zklamali a nedokázali bodovat ani s týmem z konce tabulky.

Pátek 9. 10. 2020

Sobotní a nedělní utkání budou sehrána!

Víkendové zápasy dnešní rozhodnutí vlády neomezilo. Takže o víkendu se hraje! Diváci však mají smůlu na fotbal se nepodívají.

AKTUALIZOVANÁ PRAVIDLA PRO REGIONÁLNÍ FOTBAL K 9/10/2020 stav 14:30 h

Na základě nového upřesnění výkladu mimořádné opatření vlády je konečné stanovisko FAČR k soutěžním utkáním v následujícím víkendu 10.10.2020 - 11.10.2020 následující.
Od dnešního dne platí, že:

1. utkání se účastní nejvýše 130 osob (hráči, rozhodčí a osoby zabezpečující organizační a technické zázemí).

2. diváci mají zakázáno se fotbalových utkání účastnit; to platí i v případě

a) vnitroareálových restaurací a podobných zařízení,

b) rodičů, kteří neplní některou z funkcí podle bodu 1.

3. použití veškerých vnitřních prostor (zejména šatny, umývárny atd.) sportoviště je pro osoby podle odstavce 1 do 12. 10. povoleno.

Neděle 4. 10. 2020

FK Poříčí - SK Janské Lázně 5:0 (1:0) a 7:0 (2:0)

Sobota 3. 10. 2020

TJ Baník Rtyně v P. - SK Janské Lázně 6:0 (2:0)

Branky: 26´ + 65´ Luštinec, 40´ Hofman, 51´ Novotný, 60´ Havel, 86´ Prouza
ŽK 2:2
Rozhodčí: Tryzna
Diváků 50

Sestava J. Lázní: Bernasinskí, Mihalík, Borkovec, Pospíšil, Sameš, Kozák, Pour Aleš, Maňuch, Janíček (46´ Hudrlík), Pour Richard, Štibraný

Komentář domácích:

Od úvodu utkání to byla hra s dobýváním hostující branky. Domácí hráči si sice dokázali vytvořit brankové příležitosti, ale naložili s nimi dost trestuhodně. Otevřít skóre se podařilo až v 26.min. po dravém průniku Hoffmana, který předložil skvostnou přihrávku Luštincovi a ten do odkryté branky již nezaváhal. Druhou branku obstaral ve 40.min. sám Hoffman, který se prodral hostující obranou a zavěsil. Druhá půle pak byla otázkou, kolik se podaří domácím ještě přidat branek. Ti přikovali soupeře na jeho polovinu a další branky na sebe nedaly dlouho čekat. V 51.min. přidal třetí gól Novotný. V 60.min. překonal hostujícího gólmana Havel a v 65.min. po sólovém průniku Luštinec. Konečný účet v utkání pak vystavil v 88.min. brankou z trestného kopu Prouza.

Nelze co dodat výsledek hovoří za vše. Ve 12 lidech a ještě s několika částečnými marody těžko uhrát cokoliv lepšího.

Středa 30. 9. 2020

FOTBALOVÉ SOUTĚŽE POKRAČUJÍ!

I po opatřeních vlády v rámci nouzového stavu podzimní část fotbalových soutěží pokračuje. Budou se ale v následujících 14 dnech, od 5.10.2020, hrát bez diváků.

Neděle 27. 9. 2020

SK Janské Lázně - SK MFC Svoboda n./Ú. 3:1 (1:0) a 3:1 (1:0)

Diváků 45

Sestava J. Lázní: Bernasinskí, Kozák, Pour Richard (60´ Mihalík), Štibraný, Pospíšil, Macháček, Sameš, Pavliš, Borkovec, Pour Aleš, Maňuch

Domácí se opět rozjížděli pomalu a první třetina poločasu patřila hostům, ale žádnou šanci nedokázali zakončit. Pak se domácí přeci jenom rozehráli a po zbytek poločasu byli lepším týmem, což zúročili vedoucí brankou Ríši Poura. V úvodu druhého poločasu opět z šatny přišli bojovnější hosté a během 10 minut otočili vývoj utkání dvěma brankami Tichovského, když domácí působili naopak ospalejším pomalejším dojmem. Po obdržených brankách se domácí přeci jenom opět rozjeli a Maňuch po samostatném úniku vyrovnal skóre utkání. Až do konce se potom hrál fotbal nahoru a dolů, když tutové šance domácích zůstali neproměněny. V loterii PK byli úspěšnější hosté.

Sobota 19. 9. 2020

FK Baník Radvanice v Č. - SK Janské Lázně 1:4 (1:2) a 1:0 (0:0)

Branky J. Lázní: 2 Nikl, Kalivoda, Reginová

SK Janské Lázně - TJ Rudník A 3:5 (1:4)

Branky: 38´+ 73´ Hradecký, 66´ Kozák - 20´ Kučeravý, 23´ + 43´ Frýba, 36´ Víšek, 88´ vlastní
ŽK 3:1
Rozhodčí: Franěk
Diváků 90

Sestava J. Lázně: Bernasinskí, Kozák, Pour Richard, Štibraný, Pospíšil, Macháček, Sameš, Stránský, Peterka, Janíček, Pavliš (46. odstoupil)

Jasný favorit přijel cílem přejet domácí, kteří opět vinou zranění a dalších okolností nastoupili v 11 bez možnosti střídat, ale jejich hra tomu moc neodpovídala. Sice měli herní převahu, ale domácí nedali nic zadarmo. Po kiksech domácí obrany si brankami Kučeravého, Frýby a Víška vytvořili polštář a uspokojeni nechali hrát domácí. Ti zabrali a bylo z toho snížení brankou Hradeckého. Těsně před přestávkou ale Frýba přidal čtvrtý gól. Domácí odmítli i nabízenou šanci na snížení a neproměnili nařízený pokutový kop. Na domácí by v tuto chvíli nevsadil nikdo ani pětník, když navíc nastoupili do druhého poločasu jen v deseti. Hosté ale pokračovali v ležérním tempu, své šance neproměňovali. Domácí však nepůsobili odevzdaně a po výzvě Bernasinského na nabíhajícího Kozáka za hostující obranu a souboji s brankářem poslal míč do prázdné branky. Další překvapení zažili hosté v 73´ když snížil po své šanci Hradecký a bylo to o gól. Hosté znervózněli a naopak domácí desítce hráčů to vlilo síly do unavených těl a závěr utkání hru vyrovnali i v oslabení a tlačili se do srovnání skóre. Žádná s šancí však již gól na straně domácích nepřinesla a naopak v samotném závěru si domácí obránce nešťastně srazil míč do vlastní sítě. Hostům tak spadl velký balvan ze srdce, protože to druhý poločas prohráli 1:2 a to s oslabeným týmem domácích. Domácí hráči zaslouží za předvedený výkon pochvalu.