Archiv novinek

 Výběr sezóny 


Sobota 18. 3. 2023

SK Janské Lázně - Sokol Bílá Třemešná 0:5 (0:2)

Přípravné utkání.

Sobota 11. 3. 2023

SK Janské Lázně - FK Poříčí 1:2 (0:1)

Branka J.Lázní: Pour Aleš

Přípravné utkání.

Čtvrtek 23. 2. 2023

Konec I. B třídy a redukce ČFL? Jasno není. Brzy proběhne možná klíčové jednání Konec I.B třídy redukce ČFL jasno není brzy proběhne možná klíčové jednání.

Amatérské fotbalové soutěže v České republice možná čeká restrukturalizace. Co všechno by se mohlo změnit? Od kdy? Jak a kterých klubů se to nejvíce dotkne?

Už nějaký čas se o tom šušká. Amatérské fotbalové soutěže v Česku by mohly mít novou podobu. Prvotní myšlenka vznikla v Jihomoravském kraji hned po volbách v roce 2021. Od té doby o tom jedná Komise pro regionální fotbal Fotbalové asociace České republiky s řídícími komisemi a kraji. O co v návrhu přesně jde? Nejvíce by se to dotklo I. B třídy, která by měla úplně zaniknout. Další soutěže by se rozšířily (I. A třída), některé zase zeštíhlily (ČFL a moravské divize). Ale pěkně popořadě.
Co se týká republikových soutěží, v Čechách by měla být jen jedna ČFL (oproti současným dvěma skupinám) a tři skupiny divize, na Moravě jedna MSFL a dvě skupiny divize (oproti současným třem).

Dvě skupiny I. A třídy
Krajské soutěže na východě Čech by vypadaly následovně. Na Královéhradecku by byl krajský přebor a dvě skupiny I. A třídy po šestnácti týmech, na Pardubicku by tomu bylo téměř stejně, pouze s tím, že by se tam musel dořešit počet týmů v obou skupinách I. A třídy. Na Pardubicku totiž hraje A třídu aktuálně čtrnáct mančaftů, kdežto na Hradecku šestnáct. I. B třída je v současnosti v obou krajích rozdělena do dvou skupin po čtrnácti účastnících. Kam by putovaly týmy po plánované restrukturalizaci? Minimálně polovina by postupovala do I. A třídy, zbytek by čekal sestup do okresního přeboru. Například na Hradecku by ze dvou skupin I. B třídy sestupovalo dohromady deset mužstev.

Všechny soutěže by byly ligy
Nově by se také jmenovaly soutěže. Například současná ČFL by byla 3. liga, z divize by se stala 4. liga atd. Zkrátka všechny soutěže v Česku by měly být ligy – od první profesionální až po osmou, což je současná III. třída. „Pro lepší přehled už by nebyly divize, přebory a třídy, ale ligové soutěže,“ vysvětlil nedávno předseda Krajského fotbalového svazu Vysočina Radek Zima. Názvosloví ČFL, MSFL, krajský přebor, I. A třída, okresní přebor a III. třídy by se tak mělo úplně zrušit. Co je vůbec důvodem plánované restrukturalizace? Hlavním smyslem je rozšíření a zkvalitnění okresních soutěží, kde je nedostatek hráčů. Navíc některé okresy mají málo klubů. Tím by se tedy posílil základní stavební kámen. Návrh spočívá i v tom, že by každý řídící orgán fotbalových soutěží v Česku řídil dvě úrovně soutěží. Jaká je aktuální situace ohledně změn? „O ničem ještě v žádném případě není rozhodnuto,“ říká Tomáš Rais, sekretář Pardubického krajského fotbalového svazu. „V tuhle chvíli nevidím vůbec nic jasného,“ přidává se Václav Andrejs, šéf sousedního Královéhradeckého KFS a zároveň místopředseda již zmiňované Komise pro regionální fotbal FAČR.

Rozhodne 13. březen?
Podle informací Deníku je většina krajů pro změny, naopak obě řídící komise (česká i moravská) to odmítají a chtějí o tom nechat rozhodnout samotné oddíly. Trochu více rozjasněno by mohlo být po 13. březnu, kdy proběhne v Dříteči na Pardubicku možná klíčové jednání Komise pro regionální fotbal FAČR, na které dorazí i nejvyšší muž českého fotbalu Petr Fousek. Tam se bude návrh projednávat a následně buď dojde k dohodě či nikoliv. Pokud by k dohodě došlo, pak by se s největší pravděpodobností změny uskutečnily. Byly by prvními zásadnějšími od vzniku nových krajských soutěží v roce 2002. V jakém časovém horizontu by mohlo k nové struktuře dojít? „To zatím nikdo neví,“ poznamenal Andrejs. Z logiky věci je ale jasné, že změny se mohou uskutečnit nejdříve od sezony 2024/2025. To by ovšem muselo dojít ke schválení ještě před začátkem příštího ročníku, který začne v létě.

Zdroj: Krkonošský deník

Čtvrtek 23. 2. 2023

46. ročník Lázeňského poháru 22. - 23.7.2023 v Luhačovicích

Přípravy na další ročník LP probíhají, přihláška za náš klub byla odeslána. Ubytování předpokládáme ve stanech. Pokud by někdo měl zájem o jiný druh ubytování v Luhačovicích je třeba co nejdříve objednat, později již bude problém s kapacitou, sdělují pořadatelé.

Neděle 22. 1. 2023

Přípravný zápas na 19.3. v ohrožení.

TU nám sebral již dohodnutý termín na UMT 19.3. a jiný termín prý nemají. Zkoušíme pronájem na uvedený víkend ve Vrchlabí. Zatím neodpověděli.

Pátek 30. 12. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

Fotbalové shrnutí po odehraném podzimu v Janských Lázních.

Janské Lázně se v okresní soutěži, po sestupu z okresního přeboru, oklepaly a ostudu klubu neudělaly. Přes počáteční šok v prvním utkání na hřišti Lampertic/Žacléře B a těsné prohry, přeci jenom zabraly a dokázaly dokráčet celkem bez problémů do skupiny o postup. To se podařilo především vnitřní silou týmu, který se v Jánkách vytvořil. Skupina zkušených hráčů dokázala mezi sebe perfektně začlenit mladé hráče z dorostenecké kategorie, kteří by jinak neměli ve své kategorii kde hrát, a oni naopak vdechli týmu rychlost, lehkost a chuť zase hrát fotbal. Domácí hřiště se tak stalo pro soupeře nedobytnou tvrzí, kterou kromě Pilníkova nikdo nedokázal v OS ztéci.
Návrat některých hráčů také posílil tým a to se projevilo i počtem hráčů, kteří vstřelili gól a tím se na vítězném tažení významně podíleli. Nebývalo tak samozřejmé, aby se na vstřelených gólech podílelo 16 hráčů. Někteří z mladých hráčů zakusili i vítězný pocit z prvního gólu v mužské kategorii - Honza Pour a Petr Hlaváček. Střelcem podzimu se stal s 10 brankami Zdenda Maňuch, který od září 2022 v sedmi kolech nastřílel 8 branek. Zdravou střeleckou rivalitou je i další střelec Tomáš Regina ml. s 8 brankami. To slibuje v jarní části sezóny napínavý souboj o krále střelců.
Další kapitolou, odrážející vynikající skóre 44:18, což je v počtu obdržených branek druhé nejlepší ve skupině, je obrana. Vojta „Fotbalová hlava“ Kozák, Karel „Volejbalista“ Borkovec, Jarda “Červenáček“ Mihalík, Honza „Vrtulník“ Hradecký, Vojta „Ironman“ Sameš je jistota, že soupeř bude mít problém. Pevná hradba před domácí brankou dokázala zaštítit i začátky našeho mladého gólmana Kuby Krause, který po konci v kategorii starších žáků byl ihned hozen do vody mezi chlapy a věru nepočíná si špatně. Umožnil tak dalšímu brankáři Kubovi Hudrlíkovi odskočit si do dalšího sportu - ragby - pro mistrovský titul a reprezentační povinnosti.
Záložní řada pookřála příchodem Máry Plška, jakoby nějaká kolečka do sebe zapadla a středová osa Mára Plšek, Tomáš "Hračička" Pospíšil, Tomáš „Bojovník“ Regina ml., Michal Sapár - je v plné sestavě opravdu kvalitní, zodpovědná směrem k vlastní brance, ale dopředu dostatečně flexibilní jako podpora útoku. Navíc má zdatné náhradníky pro případ potřeby Domču „Tmeliče“ Celbu a Le Duc Tuyena alias „Petera Funa“. Práce na hrotu je potom pro radost a tu dokáží bratři jaksepatří Honza - Ríša - Aleš Pourovi a klubový střelec Zdenda Maňuch – nebo právě další mladí hráči Petr a Štěpán Hlaváčkovi či naopak zkušenostmi opředený navrátilec Martin Trýzna, pěkně zúročit.
To se to potom Honzovi Sapárovi šéfuje lavičce, když tým šlape. Nebýt občas těch vrásek se sestavou, bylo by to i na spokojený úsměv.
Kapitolou samou pro sebe je nejdéle sloužící hráč klubu - osobnost Libor Macháček, který fotbalovou janskolázeňskou káru táhne už 27 sezónu a jeho pomoc i na poli trenérském asistenčním je neocenitelná. A na hřišti se do toho pořád umí opřít.
Někteří hráči, kteří jsou týmu blízcí, v dobách temných mu pomohli a jsou jeho duší, ale zatím hrát nemohou – Dan Havlina. Někteří hráči zamířili z rodinných a sportovních důvodů na jiné pažity – Tomáš Havlina - s vizí „nikdy neříkej nikdy“ možného návratu v budoucnu.
Bez řádné přípravy a údržby hřiště, by to ale týmu nemohlo šlapat tak, jak mu to teď šlape. Nebýt šikovných a ochotných lidí v klubu – Tomáše Havliny, Zuzky a Michala Krausových, Aleše a Jany Pourových, Míry Císaře a celé řady dalších - nebylo by vítězných zápasů ani smutků po prohraném zápasu. Tito lidé jsou stejným kořením jako hráči sami – za klub díky vám všem .
Klub se svým fungováním snaží krásnou hrou zvanou fotbal, potěšit svoje příznivce i patrioty Janských Lázní a nalákat nejmenší obyvatele města ke sportování. Tomu přispívají i sponzoři, kteří se nemalou finanční měrou v letošním roce podílejí na chodu klubu a kterým klub děkuje za podporu – Město Janské Lázně, Penzion Vydrovy boudy – Petr Vydra, Soukromý zemědělec Martin Hudrlík, Instalatérství Zbořil Trutnov, Penzion Lovrana, Malířská firma VRAPO Trutnov.

Pondělí 7. 11. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

Okresní soutěž fotbalu mužů skončila.

Zdroj: https://krkonossky.denik.cz/fotbal-okres/libotov-otacel-z-0-4-na-5-4-ve-starem-rokytniku-se-dva-prali-aby-se-treti-smal-2.html + interní úpravy klubu

Tenhle závěr podzimní části si milovníci okresního fotbalu na Trutnovsku museli užít. V základních skupinách III. třídy bylo ve hře ještě poslední postupové místo do finálové části soutěže a ve východní skupině o něj hrály hned tři celky.
Pilníkov, Janské Lázně a Lampertice. Trojice postupujících do finálové skupiny III. třídy byla známa již před víkendem. Vítěz základní skupiny Pilníkov potvrdil nadvládu v domácím souboji s Lamperticemi, kterým samo útočné duo Starý & Kulda nasázelo šest branek. Jasně vyhrály také Janské Lázně v Radvanicích, ale v těchto dvou duelech opravdu již o nic nešlo.

To ve zbylých dvou už ano. Pokud chtěly na postup myslet hráči Malých Svatoňovic, museli bezpodmínečně porazit poslední tým tabulky Bernartice. To se jim i povedlo, když outsidera smetli výsledkem 7:0. Zároveň ale domácí museli čekat, jak dopadne utkání ve Starém Rokytníku. Našla se totiž jedna teoretická varianta, která by Studánku mohla o umístění v první čtyřce připravit. Byla jí remíza po devadesáti minutách hry a následná výhra domácího mužstva v penaltovém rozstřelu.
Samotní aktéři nejsledovanějšího zápasu víkendu měli jasno. Kdo vyhraje za tři body, postupuje na úkor právě Malých Svatoňovic. Duel fantasticky rozehrál Starý Rokytník, který ve 24. minutě vedl už 4:0! Jenže ve 30. minutě snížil kanonýr Daniel Haider a za chvíli obdržel červenou kartu domácí kapitán Lukáš Handlíř.
Hosté trestali rychle. Poločas skončil 4:3 a když v 67. minutě Haider kompletoval hattrick, bylo vyrovnáno. Jenže to pro hosty nic neřešilo. Aby postoupili do finálové skupiny, potřebovali vyhrát v normální hrací době - a to se nestalo. Stav 4:4 vydržel do konečného hvizdu rozhodčího Rohrbachera a šlo se do penalt.
A před nimi bylo také jasno: Výhra Starého Rokytníku bude znamenat postup pro domácí, úspěch Horního Maršova posune do elitní skupiny Malé Svatoňovice. Tak se i stalo. Hosté penaltový rozstřel vyhráli 3:2 a pod Krkonošemi platilo rčení „Dva se perou, třetí se směje.“

O umístění na 3. - 5. místě rozhodovala minitabulka tří mužstev
Horní Maršov – Malé Svatoňovice 4:5p a 0:3
Malé Svatoňovice – Lampertice 3:0 a 0:5
Lampertice – Horní Maršov 4:1 a 0:6

Malé Svatoňovice 8 bodů, Lampertice 6 bodů, Horní Maršov 4 body

Pilníkov – Lampertice/Žacléř B 6:0 (1:0). Branky: 27. a 68. J. Kulda, 56., 60., 72. a 76. A. Starý. Rozhodčí: B. Hradecký. Hráno bez karet. Diváci: 80.

Malé Svatoňovice – Bernartice 7:0 (4:0). Branky: 10. F. Frýba, 23. a 57. Libor Horák, 41. Burkoň, 44. T. Tyrner, 76. a 83. L. Hanák. Rozhodčí: Řezáč. ŽK: 0:3. Diváci: 50.

Starý Rokytník – Horní Maršov 4:4 (4:3), na penalty 2:3. Branky: 8. a 17. z pen. J. Handlíř, 21. Marek Bednář starší, 24. Marek Bednář mladší – 30., 37. a 67. Daniel Haider, 41. Venglář z pen. Rozhodčí: Rohrbacher. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (36. L. Handlíř). Diváci: 70.

Sobota 5. 11. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

FK Baník Radvanice - SK Janské Lázně 0:4 (0:3)

Branky: 13´ Sameš, 15´ Plšek, 44´ Macháček (PK), 73´ Maňuch
Bez karet
Rozhodčí: Chleborád
25 diváků

Sestava Janských Lázní: Kraus, Mihalík (46´ Jan Pour), Michal Sapár, Regina ml. (63´ Trýzna), Sameš, Kozák, Macháček (46´ Aleš Pour), Pospíšil, Plšek, Hradecký (46´ Maňuch), Borkovec (46´ Celba)

V prvním poločasu byli největším soupeřem hostí oni sami. Naštěstí dvěma góly - Vojty Sameše a Marka Plška - posunuli skóre očekávaným směrem, ale přesto si složitou hrou cestu k vítězství vůbec neulehčovali. Hosté domácí tým po celý první poločas uzamkli na jeho polovině, ale přesto se zakončování šancí tolik nedařilo. Těsně před přestávkou přidal z pokutového kopu pojistku Libor Macháček. Jasný stav zápasu umožnil prostřídání sestavy hostů a zahráli si kromě bratrů Hlaváčkových všichni. Na ty zbyl Černý Petr díky možnému počtu střídání, ale je jenom dobře, že lavička dnešního týmu je opravdu široká a v dalších zápasech si tak mohou zahrát jiní hráči. V druhém poločasu již tempo zápasu z obou stran trochu opadlo, i když hosté drželi otěže zápasu pevně v rukou. Domácí se přeci jenom dostali na polovinu hostí a měly i dvě vyložené příležitosti ke skórování, ale co dokázali nedat to se jenom tak nevidí. Definitivní tečku přidal v 73´ ještě svým desátým gólem v sezóně Zdenda Maňuch a bylo rozhodnuto. Hosté tak jenom potvrdili svoji pozici v tabulce okresní soutěže - skupiny východ a mohou se těšit na jaře na boje ve skupině o postup do okresního přeboru.

Středa 2. 11. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

Libotov a Lampertice dalšími postupujícími. Mezi elitou je poslední volné místo.

Zdroj: https://krkonossky.denik.cz/fotbal-okres/v-kuncicich-letaly-pesti-zajimavejsi-je-ale-postupova-zapletka-vychodni-skupiny.html

Zatímco ve skupině západ je o postupující čtyřce kompletně rozhodnuto (TJ Lánov, FK Mostek, FC Libotov, TJ Sokol Prosečné), na východě se ještě mohou dít věci. K již jistým postupujícím (TJ Spartak Pilníkov, SK Janské Lázně a Lampertice/Žacléř B) se přídá jeden ze tří týmů. Možností je spousta a v případě dělby bodů mezi Starým Rokytníkem a Horním Maršovem může rozhodovat i minitabulka tří mužstev
Pořádně dramatický je finiš nejnižší okresní soutěže mužů na Trutnovsku. Šestnáct účastníků na podzim ve dvou základních skupinách bojuje o osm místenek v jarní skupině O postup a výsledkový vývoj nabízí zajímavé zápletky. Po minulém kole bylo pět účastníků elitní skupiny jistých, o posledním říjnovém víkendu k nim přibyli další dva.
Lamperticím místenku mezi elitou zajistila trefa Lukáše Víta do sítě Starého Rokytníku, Libotov si pozici v lepší společnosti vysloužil vítězstvím 3:1 na půdě Prosečného.
Při pohledu na tabulku východní skupiny si leckdo může říkat, že Lampertice ještě nic jistého nemají, opak je však pravdou. V závěrečném kole totiž Starý Rokytník hraje s Horním Maršovem a oba konkurenti společně je tak bodově dohnat nemohou. Malé Svatoňovice výhrou nad Bernarticemi ano, ale s nimi mají Lampertice lepší vzájemnou bilanci, stejně jako v obou případných minitabulkách, které by rozhodovaly při vzácné bodové shodě (21) hned tří mužstev.

Minitabulky pro případ, že tři mužstva budou mít na konci sezony 21 bodů

1. varianta - pokud na penalty vyhraje Starý Rokytník
3. Starý Rokytník 9 bodů
4. Lampertice 6 bodů
5. Malé Svatoňovice 3 body

2. varianta - pokud na penalty vyhraje Horní Maršov
3. Malé Svatoňovice 8 bodů
4. Lampertice 6 bodů
5. Horní Maršov 4 body

Jisté je, že v závěrečném klání mezi Starým Rokytníkem a Horním Maršovem si vítěz v normální hrací době zajistí postup. Velká zápletka by se však strhla v případě, že duel skončí nerozhodně a Malé Svatoňovice vyhrají svůj zápas nad Bernarticemi. Pak by v případě očekávané porážky Lampertic na hřišti Pilníkova měly tři celky shodný počet jednadvaceti bodů.

Okresní soutěž východ

Bernartice – Pilníkov 0:8 (0:5). Branky: 25. a 42. Meliš, 29., 37., 63. a 71. Starý, 41. A. Svoboda z pen., 47. Š. Anděl z pen. Rozhodčí: Řezáč. ŽK: 4:1. Diváci: 70

Lampertice/Žacléř B – Starý Rokytník 1:0 (0:0). Branka: 31. L. Vít. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:1. ČK: 1:1 (90. L. Vít – 45. P. Slavík). Diváci: 60

Horní Maršov – Radvanice v Čechách 5:0 (0:0). Branky: 51., 52. a 83. Daniel Haider, 59. Venglář, 67. Feduň. Rozhodčí: M. Petrů. ŽK: 0:1. Diváci: 40

Sobota 29. 10. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

SK Janské Lázně - TJ Sokol Malé Svatoňovice 4:0 (1:0)

Branky: 17´ + 86´ Regina ml., 50´ Celba, 54´ Maňuch
ŽK 1:0 (Mihalík)
Rozhodčí: Šeda
30 diváků

Sestava Janských Lázní: Kraus, Mihalík (76´ Trýzna), Michal Sapár, Regina ml., Sameš, Kozák, Jan Pour (46´ Celba), Pospíšil, Plšek, Hradecký (46´ Maňuch), Borkovec (46´ Aleš Pour)

Utkání se hrálo za stálé převahy domácích, ale první šanci měli hosté, po chybě obrany ale nedokázali zakončit. Skóre otevřel Tomáš Regina střelou z velkého vápna v 17 minutě. Další šance zůstaly nevyužity a tak poločas skončil 1:0. V druhém poločase již domácí přidali a vyjádřil to i gólově když se postupně trefili Celba, Maňuch a v 86. min. opět Regina. Hrálo se férové utkání což dokumentuje 1 žlutá karta pro domácí. Fotbalisté Janských Lázní na podzim ze svého hřiště udělali doslova nedobytnou tvrz. Bodoval tu jen soupeř z Pilníkova.

Středa 26. 10. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

Postupová zápletka východní skupiny III. třídy OS mužů.

Zdroj: https://krkonossky.denik.cz/fotbal-okres/v-kuncicich-letaly-pesti-zajimavejsi-je-ale-postupova-zapletka-vychodni-skupiny.html

Pouhá dvě kola zbývají na Trutnovsku odehrát ve dvou základních skupinách okresní soutěže III. třídy mužů. Ve hře jsou vždy čtyři postupová místa do elitní fáze, která se bude hrát na jaře a půjde v ní o postup do přeboru. Pět mužstev již má účast v elitní skupině jistou, ve hře o zbylé tři pozice je šest konkurentů. Podívejte se, jak tipuje závěr podzimu Deník.
Ve III. třídě známe další jisté postupující celky do jarní skupiny „O postup“. Janským Lázním na východě k jistotě pomohl bod ze hřiště dosud stoprocentního Pilníkova. Hosté přitom atakovali plný bodový zisk, o ten je ale minutu před koncem připravil gól Jakuba Kuldy, jenž 21. trefou v sezoně srovnal účty také s parťákem z útoku Pavlem Melišem. Starý Rokytník se konečnému umístění v nejlepší čtyřce přiblížil povinnou výhrou nad Bernarticemi, výrazně si pomohly také Malé Svatoňovice, které si v Radvanicích otevřeli doslova střelnici.
Neuvěřitelnou stíhací jízdu předvádí v závěru podzimu tým Horního Maršova. Tentokrát doma věnoval kanára Lamperticím a výrazně si říká o pozornost i v boji o postup do elitní fáze soutěže.

Pilníkov – Janské Lázně 2:2 (1:1), na penalty 3:1. Branky: 8. Meliš, 90. J. Kulda – 6. Pour, 81. Sapár. Rozhodčí: Ilchenko. ŽK: 4:5. ČK: 1:0 (66. Kičina). Diváci: 100.

Starý Rokytník – Bernartice 5:2 (3:0). Branky: 11. T. Martínek, 14. a 75. Marek Bednář, 24. P. Potoček, 70. M. Bano – 69. L. Zajíček, 81. F. Winkler. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 0:3. ČK: 1:0 (44. T. Martínek). Diváci: 30.

Radvanice v Čechách – Malé Svatoňovice 3:6 (0:3). Branky: 49. a 64. T. Kašpar, 84. J. Holeček – 7. J. Málek, 10., 72. a 79. Tyrner, 36. F. Kralíček, 62. Šrejber. Rozhodčí: Buchar. Hráno bez karet. Diváci: 40.

Horní Maršov – Lampertice/Žacléř B 6:0 (3:0). Branky: 8., 68. a 83. D. Haider, 24. a 61. A. Vaněk, 44. Venglář. Rozhodčí: Vinš. Hráno bez karet. Diváci: 50.

TABULKA - OKRESNÍ SOUTĚŽ III. TŘÍDY MUŽŮ SKUPINA VÝCHOD 2022/2023

1. TJ Spartak Pilníkov 12 11 1 0 0 81:9 35
2. Sportovní klub Janské Lázně 12 7 1 1 3 36:18 24
3. TJ Sokol Starý Rokytník 12 6 0 1 5 38:41 19
4. TJ Sokol Malé Svatoňovice 12 5 1 1 5 37:35 18
5. Lampertice/Žacléř B 12 6 0 0 6 25:29 18
6. TJ Jiskra Horní Maršov 12 5 0 1 6 31:48 16
7. FK Baník Radvanice v Č. 12 4 1 0 7 35:46 14
8. Jiskra Bernartice 12 0 0 0 12 12:69 0

Legenda: Z - zápasy, V - výhry, VP - výhry po penaltách, PP - prohry po penaltách, P - prohry, S - skóre, B - body

Suverénní Pilníkov má společně s Janskými Lázněmi čtyřku jistou. Dále jsou ve hře čtyři mužstva, naopak Radvanice v Čechách a Bernartice jsou definitivně ze hry.

TIP Krkonošského deníku: K umístění na 3. a 4. místě by měl stačit zisk 22 bodů. Malé Svatoňovice si výrazně pomohou remízou na hřišti Janských Lázní a o týden později postup zpečetí domácí výhrou nad Bernarticemi. Lampertice před svými fanoušky oživí naděje vítězstvím nad Starým Rokytníkem, pak ale padnou v Pilníkově a na jaře je bude čekat pouze skupina o umístění. Horní Maršov doma přehraje Radvanice a o čtvrtém postupujícím rozhodne přímý souboj v závěrečném kole mezi Starým Rokytníkem a právě Horním Maršovem. V něm hosté dovrší skvělou stíhací jízdu a s velkým přispěním kanonýra Daniela Haidera si připíší pátou výhru v řadě.

Neděle 23. 10. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

TJ Spartak Pilníkov - SK Janské Lázně 2:2 (1:1) PK 3:1

Branky: 8´ Meliš, 93´ Kulda - 6´ Jan Pour, 81´ Michal Sapár
ŽK 4:5
ČK 1:0 (Kičina)
Rozhodčí: Ilchenko
70 diváků

Sestava Janských Lázní: Kraus, Mihalík, Aleš Pour, Sapár, Jan Pour, Regina, Sameš, Kozák, Macháček (67´ Hudrlík), Plšek, Hradecký

Vyrovnané utkání prvního s druhým ve skupině bylo hrané z obou stran bez několika hráčů sestavy a s malým počtem střídajících hráčů. Přesto viděli diváci bojovný výkon z obou stran. V úvodu utkání se "předvedli" oba gólmani, když krátce po sobě pustili za svá záda lehké míče, nejdříve na straně domácích když po bratrské souhře poprvé skóroval v mužské kategorii Honza Pour a o dvě minuty později proklouzl plavající balón do sítě hostů od střílejícího Meliše. Kdyby v tu chvíli divák odešel na párek a pivo o nic by téměř do utkání nepřišel. Oba soupeři se do sebe zaklesli jako bájní obři, nohy pevně zaryté v červeném blátě měkkého hřiště, a mezi vápny si nic nedarovali. Výsledkem byla ČK pro domácího hráče Kičina (po druhé ŽK za faul), ale ani toto obraz hry nezměnilo. Šance na obou stranách, na obou stranách neproměněné šance až do 81´ kdy po jednom z útoků se dostal ke střele z křídla z velkého vápna Michal Sapár a propálil domácího gólmana. Už to vypadalo na překvapení kola, domácí hodně znervózněli, řádně přitvrdili, jiskry létaly a hlavní rozhodčí zápas vůbec nezvládal. Pak však přišel v poslední minutě čtyřminutového nastavení přímý kop domácích, který šel sice vedle branky hostí, ale byl z brankové čáry vrácen do ohně a Kulda míč prostrčil v chumlu hráčů do sítě. Domácí tak vyrovnali opravdu v poslední chvíli. A PK vyšli lépe domácím a brali rozdílový bod. I v hodně omezené sestavě předvedli hosté hodně bojovný výkon a domácí tým svou houževnatostí překvapili.

Pátek 21. 10. 2022

Tréninky přípravky ukončeny.

Tréninky přípravky pro letošní rok skončili. Těšíme se na vás na konci ledna 2023 v tělocvičně. Přesné informace budou na stránkách.

Sobota 15. 10. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

SK Janské Lázně - TJ Starý Rokytník 7:1 (4:1)

Branky: 3´ + 44´ Maňuch, 7´ Plšek, 19´ Sameš, 55´ Mihalík, 68´ Aleš Pour, 89´ Regina ml. - 41´ Horčička
Bez karet
Rozhodčí: Serbousek
Diváků 35

Sestava Janských Lázní: Kraus, Mihalík, Jan Pour, Regina ml., Sameš, Kozák, Pospíšil, Plšek, Richard Pour (19´ Aleš Pour), Maňuch (46´ Le Duc Tuyen), Michal Sapár

Jednoznačný vývoj utkání stanovilo již prvních deset minut, kdy se domácí Zdendou Maňuchem a prvním gólem v dresu Janských Lázní Markem Plškem ujali vedení. Třetí gól přidal ještě Vojta Sameš a bylo rozhodnuto. Hosté se k první příležitosti dostali až před poločasem, kdy přímý kop Horčičky zapadl domácímu gólmanovi pod břevno. Domácí ještě před poločasem stačili odpovědět druhým gólem Zdendy Maňucha, takže do kabin se šlo opět s třígólovým rozdílem. Stínem pro domácí bylo zranění Ríši Poura po uklouznutí na krycí desce závlahového systému. V druhém poločasu se obraz hry nezměnil. Domácí jasně vládli hře a góly Jardy Mihalíka, Aleše Poura a Tomáše Reginy ml. stanovili jasný výsledek utkání. Obzvláště gól Tomáše Reginy ml. byl výstavní, peprná střela z 20 m zapadla pod břevno perfektně a znamenala trefu ve třetím utkání v řadě. Zdenda Maňuch skóroval po sedmé a osmé ve čtvrtém zápase v řadě, jasně vede tabulku střelců, takže doufejme, že si něco nechal i do Pilníkova příští týden. První trefa Marka Plška otevřela jeho gólový účet v dresu Janských Lázní. Hrálo se za stálého deště na těžkém rozmáčeném terénu, plném vody.

Neděle 9. 10. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

TJ Jiskra Horní Maršov - SK Janské Lázně 5:2 (2:1)

Branky: 2´+ 49´+ 51´ Haider, 30´ Habram, 88´ Konárek - 22´ Maňuch
ŽK 3:1 (Maňuch)
Rozhodčí: Vinč
60 diváků

Sestava: Kraus, Borkovec (81´ Trýzna), Regina ml., Sameš, Kozák, Pospíšil, Plšek, Hradecký, Aleš Pour, Le Duc Tuyen (75´ Jan Pour), Maňuch

V utkání měli být favoritem určitě hosté, ale vlastními chybami se o tento titul připravili. Omluvou jim může být absence některých klíčových hráčů, ale s nadšením a bojovností hrající domácí ukázali, že jsou brejkovým týmem, využívající schopností rychlíka Haidra, který se třikrát utrhl z řetězu a pro favorita bylo zle. Poprvé to byl šok pro hosty a radost pro domácí už ve 2´, ale další chyba ve 30´ a gól Habrama už byla na pováženou. Hosté sice mezi oběma góly brankou Zdendy Maňucha vyrovnali, ale vedoucí gól před poločasem byl pro hosty velký bolehlav. Ne že by šance nebyly, ale jejich proměňování vázlo. V úvodu druhého poločasu přišla pro hosty ne ledová sprcha, ale přímo rána kladivem, když zabiják Haider dvakrát potrestal chyby hostů ve středu hřiště a zvýšil během tří minut na rozdíl tří gólů. Hosté zvedli hlavu po druhém gólu Zdendy Maňucha, kdy to vypadalo s šancemi alespoň na vyrovnání skóre hostů nadějně, drželi tempo zápasu dostávali se do šancí, ale další góly nepřišli. Byly to naopak domácí, kteří rozhodli zápas gólem Konárka po dalším brejkovém výpadu.

Sobota 1. 10. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

SK Janské Lázně - Lampertice/Žacléř B 4:1 (3:1)

Branky: 12´ Pospíšil, 35´+ 40´ Regina ml., 77´ Maňuch - 48´ Zahajský
ŽK 3:2 (Mihalík, Regina, Plšek)
ČK 1:0 (45´ Mihalík)
Rozhodčí: Prokůpek
Diváků 35

Sestava Janských Lázní: Kraus, Mihalík, Michal Sapár, Borkovec (46´ Maňuch), Regina ml. (55´ Petr Hlaváček), Sameš (71´ Celba), Kozák, Richard Pour (46´ Jan Pour), Pospíšil, Plšek, Hradecký (76´ Aleš Pour

Domácí měli hostům co vracet z úvodu sezóny, kdy v nekompletní sestavě prohráli s dnešním soupeřem 2:3. Proto vstoupili do zápasu aktivně se snahou soupeře přehrávat v rychlosti a důslednosti. Na těžkém terénu se oba týmy předvedli v úvodních šancích, kdy zvonili tyče obou branek, velice ofenzivně. V průběhu poločasu bylo ale jasné, že domácí tým je fotbalovější a má více chuti hrát. Skóre otevřel střelou z křídla Tomáš Pospíšil, kdy obstřelil brankáře hostí z velice ostrého úhlu. V 35´ si hosté vstřelili vlastní branku, za vydatného přispění Tomáše Reginy. Chuť si spravil ještě do poločasu kdy posunul skóre na poločasových 3:0 pro domácí. Hosté byli očividně nervozní, měli výhrady ke stavu hřiště, tvrdosti míčů, posuzování rozhodčího, ale rozhodčí diskuze utnul jako bezpředmětné. V poslední minutě prvního poločasu šli domácí do deseti, když šel pod sprchu po druhé ŽK Jarda Mihalík. Na domácí čekal tak druhý poločas v deseti. Druhý poločas začali hosté překvapivým výpadem po křídle, který dotáhli až do domácí sítě a snížili tak Zahajským, trochu překvapivě, na 3:1. Oba týmy v poločase vystřídali a více to bylo znát na hře hostů, která ještě více upadla a domácí tým jasně ovládl utkání. Hosté jen na své polovině bránili, ale na ofenzivní činnost rezignovali. Za to domácí byli při chuti a dokázala to parádní akce zakončená střelou Zdendy Maňucha ihned po zpracování míče z centru v těsné blízkosti branky hostů. Zápas se potom již jenom dohrával, domácí si již vítězství pohlídali.

Neděle 25. 9. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

Jiskra Bernartice - SK Janské Lázně 0:3 (0:1)

Branka: 41´ Maňuch, 55´ - 72´ (PK) Regina
Bez karet
Rozhodčí: Buchar
40 diváků

Sestava Janských Lázní: Kraus, Mihalík (63´ Celba), Michal Sapár, Borkovec, Regina ml., Sameš, Kozák, Richard Pour (58´ Jan Pour), Maňuch (58´ Aleš Pour), Plšek, Macháček (77´ Martin Trýzna)

Hosté herně zcela ovládli zápas, ale obětavě hrající domácí dlouho odolávali. Hostům se zakončení nedařilo až do 41´ kdy Zdenda Maňuch s buldočí urputností přelstil v souboji domácího gólmana. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Hosté bušili do domácí obrany, ale bez úspěchu. V 55´ překvapil všechny, včetně domácího brankáře, stříleným centrem od postranní čáry Tomáš Regina a jeho perfektní oblouček skončil v síti. V 72´ dal definitivní tečku zápasu opět Tomáš Regina, který proměnil pokutový kop. Vítězství se nerodilo lehce, domácí měli také několik tutových šancí, ale vše pochytal vynikající Kuba Kraus.

Pátek 23. 9. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

SK Janské Lázně - Jiskra Bernartice 3:0 kont.

Sobota 17. 9. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

SK Janské Lázně - FK Baník Radvanice 4:0 (3:0)

Branky: 32´ Le Duc Tuyen, 37´ + 72´ Richard Pour, 40´ Regina ml.
ŽK 1:0 (Pour Richard)
Rozhodčí: Frýdl
30 diváků

Sestava Janských Lázní: Kraus, Mihalík, Pour Aleš (70´ Macháček), Michal Sapár, Borkovec (46´ Pour Jan), Regina ml., Sameš, Kozák, Pour Richard, Plšek, Le Duc Tuyen

Jednoznačný průběh utkání, kdy domácí byli fotbalovějším týmem, hrálo se prakticky na jednu branku. I když se na první branku domácích čekalo 32 minut, visela ve vzduchu již dlouho po několika gólových šancích a dvou tyčích a jednom břevnu bylo jen otázkou času kdy to tam domácím spadne. Peter Le Duc tak otevřel svojí ukázkovou střelou dveře hostující branky dokořán. O pět minut později také střelou zvýšil skóre Ríša Pour a před koncem poločasu vypadla střela Tomáše Reginy z rukavic hostujícímu gólmanovi a dal tak domácím klid. Poločasový stav dovoloval domácím v pohodě kombinovat, držet míč na kopačkách a čekat na chybu hostů. Využili však pouze jedinou a svým druhým gólem upravil Ríša Pour na konečných 4:0. Domácí bez několika hráčů základní sestavy předvedli dobrý výkon proti odevzdanému soupeři.

Neděle 11. 9. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

TJ Sokol Malé Svatoňovice - SK Janské Lázně 1:1 (1:0) 1:3 PK

Branky: 5´ Tyrner - 71´ Sapár Michal
ŽK 0:1 (Celba)
Rozhodčí: Chleborád

Sestava Janských Lázní: Kraus, Mihalík, Michal Sapár, Regina ml., Plšek, Kozák, Richard Pour (46´ Celba), Aleš Pour (68´ Jan Pour), Sameš (68´ Petr Hlaváček), Pospíšil, Borkovec

Domácí šli po standardní situaci hned v úvodu zápasu Tyrnerem do vedení a vydrželi s tím téměř do konce zápasu. Notně k tomu přispěli hosté, kterým zápas opravdu nevyšel a betonové bránění domácích a vlastní chyby je drželi na uzdě. Čest jánkám vrátil až v 71´ Michal Sapár, kterému poslal ukázkový centr Mára Plšek, který Michal poslal do domácí sítě. I přes místy drtivý tlak domácí remízu udrželi. V pokutovém rozstřelu chytil hostující brankář Kuba Kraus jednu penaltu a janskolázenští střelci se nemýlili.

Neděle 4. 9. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

SK Janské Lázně - TJ Spartak Pilníkov 1:3 (1:2)

Branky: 2´ Pour Richard - 10´ + 80´ Meliš, 37´ Valeš
Bez karet
Rozhodčí: Chleborád
50 diváků

Sestava Janských Lázní: Hudrlík, Mihalík, Michal Sapár, Tomáš Havlina (73´ Petr Hlaváček), Regina ml., Plšek, Kozák, Richard Pour (46´ Maňuch), Hradecký (16´ Celba), Sameš (73´ Aleš Pour), Pospíšil

Domácím patřil úvod utkání kdy Richard Pour svou bojovností na brankové čáře hostů dotlačil míč do sítě. A mohlo být ještě lépe o minutu později, kdy byl proti hostům odpískán pokutový kop, který střelec úvodního gólu promarnil. A úplně z rytmu vykolejil domácí vyrovnávací gól v 10 minutě kdy hostující Meliš z 25 m překvapil domácího gólmana a vymetl pod břevno síť branky domácích. Od té doby hosté vyrovnali hru a domácí již do poločasu nedokázali najít lék na svoji nemohoucnost. Hosté završili obrat gólem Valeše, který znamenal poločasový stav výhodný pro hosty. Domácí již svůj výkon nedokázali nastartovat a hosté již stav skóre udržovali. Povadlý výkon domácích na důrazně hrající hosty nestačil. Třetí gól hostů Melišem byl jen obrazem hry, kdy domácí stáhli obranu na 3 a snažili se vyrovnat. Klidným a rozhodným způsobem vedl zápas rozhodčí Chleborád.

Neděle 28. 8. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

TJ Starý Rokytník - SK Janské Lázně 2:3 (0:0)

Branky: 61´ Handlíř Jakub, 70´ Handlíř Lukáš - 75´ Hlaváček Petr, 84´ Pospíšil, 90´ Regina ml.
ŽK 1:2 (Mihalík, Sameš)
Rozhodčí: Řezáč
60 diváků

Sestava Janských Lázní: Kraus, Mihalík, Michal Sapár, Borkovec (72´ Petr Hlaváček), Regina ml. (92´ Jan Pour), Aleš Pour (65´ Maňuch), Kozák, Richard Pour (65´ Celba), Hradecký, Sameš, Pospíšil

Pro hosty infarktový zápas, kdy po bezgólovém poločasu domácí odskočili do dvou brankového rozdílu, ale hostujícímu trenérovi se povedlo střídání a nasazením Petra Hlaváčka odstartoval sprint za otočením výsledku a Petr oslavil i první životní branku v dospělé okresní soutěži = BLAHOPŘEJEME! V závěru utkání se naštěstí trefil z přímého kopu Tomáš Pospíšil a výsledek parádně otočil svým gólem v 90 min Tomáš Regina ml. Parádní, ale lépe nenechávat dobrý výkon týmu na konec zápasu.

Sobota 20. 8. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

SK Janské Lázně - TJ Jiskra Horní Maršov 4:0 (1:0)

Branky: 38´ Richard Pour, 51´ + 86´ Maňuch, 65´ Pospišil
ŽK 1:0 (Celba)
Rozhodčí: Mader
Diváků 85

Sestava Janských Lázní: Sameš, Mihalík, Sapár, Borkovec (46´ Maňuch), Regina ml., Aleš Pour (69´ Jan Pour), Kozák (69´ Petr Hlaváček), Richard Pour (61´ Celba), Hradecký, Tomáš Havlina (81´ Le Duc Tuyen), Pospíšil

V utkání byli domácí jednoznačně lepším týmem a diktovali tempo po celý zápas. Oproti minulému týdnu se domácí sešli téměř v plné sestavě a bylo to znát. Dirigent tempa Tomáš Pospíšil i vyztužení obrany Jardou Mihalíkem a Michalem Sapárem prospělo jistotě hry. I když to zpočátku nevypadalo byl z toho nakonec pro domácí pohodový zápas. Na první gól si domácí sice počkali až na konec prvního poločasu, ale visel ve vzduchu od úvodu zápasu, jen se domácí nedokázali přes urputně bránící hosty se prosadit. Do kategorie 100 % patřila i ta Karla Borkovce, jehož příležitost dokázal brankář hostů zázračně vyrazit. Až standardní situace po rohu přinesla dorážku Ríši Poura. Hosté v prvním poločase občas zazlobili dopředu útočnými výpady, ale ty bez výjimky končili na domácí obraně. Klid na domácí kopačky přinesl gól navrátilce do sestavy Janských Lázní Zdendy Maňucha v úvodu druhého poločasu, na který mu nahrával Dominik Celba. A to nebylo od Zdendy všechno. Hosté poté zabrali a zatlačili domácí před vlastní branku, ale byla to jen krátká epizoda s náznakem několika šancí, které ale dokázali domácí účinně likvidovat. Poté opět převzali otěže domácí a zápas pokračoval pro ně obvyklým tempem s řadou šancí. Svou troškou do mlýna přispěl i Tomáš Pospíšil, jehož dalekonosná střela zapadla hostujícímu brankáři za záda v 65´. V samém konci zápasu po křídle zatáhl k pokutovému území hostů Honza Pour a krásným centrem vyzval k zakončení Zdendu Maňucha, který nezaváhal a podruhé rozvlnil síť v brance hostů. Konečně povedený zápas pro domácí, kteří po krachu v Lamperticích se potřebovali namotivovat a získat jistotu, že umí hrát fotbal.

Neděle 14. 8. 2022

Okresní soutěž mužů - OFS Trutnov - podzim

Lampertice/Žacléř B - SK Janské Lázně 3:2 (0:1)

Branky: 61' + 67' Janata, 72" Drábek - 25' Kozák, 72" Havlina Tomáš
ŽK 0:2 (Hradecký, Pour Jan)
Rozhodčí: Weisner
Diváků 45

Sestava Janských Lázní: Kraus, Aleš Pour, Hradecký, Borkovec, Celba (66´ Le Duc Tuyen), Kozák, Richard Pour, Plšek, Macháček (77´ Vorel), Honza Pour (46´ Maňuch), Tomáš Havlina

První utkání hostů v nižší soutěži jim mnoho radosti nepřineslo a to jak herně tak i výsledkově. Sice šli gólem Kozáka do vedení, ale nedokázali přidat v prvním poločase další góly, i když šance na to měli. Domácím zabránil ve vyrovnání naopak Honza Hradecký, který vykopával míč z prázdné branky. Takže poločas přinesl hostům jen hubené vedení. Ve druhém poločase to naopak byli domácí, kteří zabrali a během krátké doby otočili výsledek zápasu na svoji stranu, když se Vojta Kozák v běžeckém souboji s Janatou sice udržel, ale nedokázal zabránit střele, která zapadla do branky hostů. Stejný střelec poslal domácí do vedení, když na jeho slabou střelu k tyči nedosáhl Kuba Kraus. Když se v 72´ trefil za hosty Tomáš Havlina, vypadalo to, že hosté přeci jenom nějaký bod odvezou. To by ale nesměla hned z protiútoku přijít chyba uprostřed hřiště a pozorný Drábek, který si všimnul vysunutého Kuby Krause, kterého dlouhým lobem přehodil a poslal tak domácí opět do vedení, které již do závěrečného hvizdu udrželi.
Budiž tento zápas pro hosty poučením, že ani "prales" nebude jednoduchý a na alibismus ve hře není místo. Je pravda, že chyběla řada hráčů základní sestavy, ale odevzdal takto zápas nadšeně hrajícím domácím, přizpůsobit se jejich pěší hře a neodevzdat 100 % výkonu se nebude vyplácet.

Sobota 6. 8. 2022

Pohár OFS Trutnov

SK Janské Lázně - FK Sokol Volanov 1:2 (0:1)

Branky: 46´ Sameš - 33´ + 68´ (p.) Voňka
ŽK 1:4
ČK 1:0 (Regina)
Rozhodčí: Černý
Diváků 75

Sestava J. Lázní: Kraus, Aleš Pour, Michal Sapár, Borkovec, Regina ml., Sameš, Kozák, Celba, Plšek, Jan Pour, Hradecký

Favorit utkání, loňský vítěz OP, měl s nadšeně a obětavě hrajícími domácími velké problémy. Ti vycházeli ze zajištěné obrany a hosté si s jejich hrou příliš nevěděli rady. Přesto šli do vedení po nastřeleném míči od Voňky do klubka hráčů před domácí brankou a odrazem do sítě od domácího hráče. Domácí překvapili perfektně rozehranou standardkou Hradeckého a hlavičkou Sameše hned v úvodu druhého poločasu a překvapivě vyrovnali. Patovou situaci vyřešil favorit až za pomoci chyby domácí obrany před koncem utkání a proměněným pokutovým kopem Voňky. Srdnatý a bojovný výkon na překvapení nestačil. Pochvalu si zaslouží celý domácí tým, který bojoval v jedenácti hráčích opravdu srdnatě. Pochvalu si zaslouží navíc oba mladí hráči dorostenci Kuba Kraus v brance domácích a Honza Pour v poli, kteří odehráli opravdu povedený a bojovný zápas. Zápas nezvládl mladý rozhodčí, kterému zápas protékal mezi prsty a těch nadávek, které musel absorbovat v průběhu utkání od sebevědomých hostů, kterým se zápas nedařil podle představ, bylo opravdu hodně. Ovšem bez odpovídajícího karetního vyjádření.

Sobota 23. 7. 2022

45. ročník Lázeňského poháru - Lázně Bělohrad - výsledky

Sobota 23.7. - základní skupiny

Železnice - Janské Lázně 2:1 (1:0) br. Macíř, 80 diváků
Luhačovice - Mšené Lázně 1:0
Lázně Bělohrad - Klimkovice 4:0
Velichovky - Konstantinovy Lázně 2:1
Železnice - Klimkovice 1:0
Luhačovice - Konstantinovy Lázně 2:1
Lázně Bělohrad - Janské Lázně 3:0 (1:0) diváků 140
Velichovky - Mšené Lázně 1:0
Klimkovice - Janské Lázně 2:1 (2:0) br. Kulič (PK)
Velichovky - Mšené Lázně 1:0
Konstantinovy Lázně - Mšené Lázně 2:2 PK 3:1
Lázně Bělohrad - Železnice 1:3
Velichovky - Luhačovice 1:2

Neděle 24.7.

o 7. místo Janské Lázně - Mšené Lázně 1:1 (1:1) PK 4:5 br. Tomáš Kraus, diváků 90
o 5. místo Klimkovice - Konstantinovy Lázně 7:1 (3:1)
o 3. místo Lázně Bělohrad - Velichovky 1:4 (1:1)
FINÁLE Železnice - Luhačovice 1:0 (0:0)260 diváků

Další ročník skončil pro náš tým přes výjimečné hráčské obsazení opět tradiční umístěním. No nedá se nic dělat, ale herní ostudu jsme v napjaté konkurenci klubů s vyšších soutěží (která pro nás není vyšší??) neudělali. Hráli jsme vyrovnané zápasy jak s pozdějším vítězem Železnicí, kterou zachránila sporná penalta 2 min před koncem od remízi a penaltového rozstřelu, tak s Lázněmi Bělohrad, kde jsme půl zápasu hráli vyrovnaně a v rozhodujícím zápasu s Klimkovicemi kde jsme dotahovali dvougólové vedení soupeře, snížili jsme penaltou, ale na další už nezbyl čas. V nedělním utkání s tradičním soupeřem z Mšených Lázní padlo rozhodnutí až v penaltovém rozstřelu.
Je nutné poděkovat všem hráčům za reprezentaci klubu na jednom z nejstarších fotbalových turnajů. Herní nasazení bylo od všech opravdu vysoké a zodpovědné. Díky patří i početnému fans klubu fanoušků, kteří neúnavně podporovali náš tým a tvořili perfektní zázemí.

Soupiska hráčů: Kuba Hudrlík, Kuba Kraus, Tomáš Kraus, Karel Borkovec, Jarda Mihalík, Aleš Pour, Richard Pour, Honza Pour, Tomáš Havlina, Vojta Sameš, Vojta Kozák, Michal Sapár, Tomáš Regina, Marúš Ondrovčák, Jakub Kulda, Ondřej Zaradil, Ondřej Mísař, Dominik Celba.

Středa 20. 7. 2022

Tréninkový kemp týmu Sparta ženy A v Janských Lázních.

V minulém týdnu proběhl na našem hřišti tréninkový kemp týmu SPARTA ženy A. Tým hojně využíval v krásném letním počasí naši vzorně připravenou herní plochu fotbalového hřiště. Podíval se v rámci své přípravy i do posilovny AQUACENTRA Státních léčebných lázní Janské Lázně. K ubytování využíval penzion LOVRANA.
V rámci herní přípravy odehrál na našem hřišti přípravný zápas s polským týmem SLASK WROCLAV, který SPARTA porazila 4:1.

Foto ve fotogalerii = zdroj web.sparta_ženy.

Sobota 9. 7. 2022

Střípky z aktivu OFS Trutnov.

Pro příští sezónu došlo v Rozpisu soutěží OFS k několika změnám. Našeho klubu se týká:

- byly určeny domácí dresy každého oddílu mužů, přehled je k dispozici na stránkách OFS, s povinností dodržovat ze strany hostů;

- od nové sezóny se budou ŽK opět sledovat u každého hráče (ne jako doposud kdy za každou ŽK platil klub 50 Kč OFS bez ohledu kolik jich dostal jednotlivý hráč); po dosažení 4 ŽK u jednotlivého hráče, bude klub platit 500 Kč OFS.

V rámci podzimních termínů zápasů byla dohodnuta zatím jediná změna a to přesun domácího zápasu s Pilníkovem v SO 3.9. na NE 4.9.2022 od 14:00 h.

Neděle 3. 7. 2022

Rozpis podzimní části sezóny!

Do oddílu "rozpis utkání" byl vložen zatím pracovní rozpis jízdního řádu podzimní části sezóny. Ten může ještě v drobnostech doznat změn po aktivu 9.7.2022, ale jako celek bude platit. Domácí utkání sehrajeme vždy v SOBOTU od 14:00 h, popř. v dřívějších časech dle rozpisu. Hrajeme ve skupině "východ". Po podzimu budou celky na 1. - 4. místě obou skupin "východ" a "západ" spojeny do skupiny o postup do OP. Zbývající týmy na 5. - 8. místě z obou skupin budou hrát o umístění.


aktuální novinky | tisknout