Rozpis utkání
Okresní přebor mužů - OFS Trutnov
Datum | Čas | Kdo s kým | Podzim | Jaro |
---|---|---|---|---|
08.08.15 so. | 17:00 | SK Janské Lázně - TJ Sokol Staré Buky | 0:2 (0:1) | |
15.08.15 so. | 17:00 | TJ Jiskra Kocbeře - SK Janské Lázně | 3:0 (2:0) | |
22.08.15 so. | 17:00 | SK Janské Lázně - TJ Lánov | 5:1 (4:1) | |
29.08.15 so. | 17:00 | TJ Jikskra Podhůří - SK Janské Lázně | 6:0 (1:0) | |
05.09.15 so. | 17:00 | SK Janské Lázně - TJ Baník Rtyně v Podrkr. | 2:1 (0:1) | |
12.09.15 so. | 17:00 | SK Janské Lázně - Sokol Vítězná | 0:0 2:3 p. | |
19.09.15 so. | 16:30 | FK Mostek - SK Janské Lázně | 9:0 (1:0) | |
26.09.15 so. | 16:30 | SK Janské Lázně - FC Mladé Buky | 3:3 (1:1) 0:2 p. | |
03.10.15 so. | 16:00 | FK Poříčí u Trut. - SK Janské Lázně | 2:2 (2:0) 5:4 p. | |
10.10.15 so. | 16:00 | SK Janské Lázně - TJ Sokol Bílá Třemešná B | 5:4 (3:2) | |
18.10.15 ne. | 15:30 | FC Vrchlabí B - SK Janské Lázně | 3:0 kontum. | |
24.10.15 so. | 14:30 | SK Janské Lázně - TJ Jiskra Bohuslavice n./Ú. | 4:1 (1:1) | |
31.10.15 so. | 14:00 | TJ Strážné - SK Janské Lázně | 1:0 (1:0) | |
07.11.15 so. | 14:00 | TJ Sokol Staré Buky - SK Janské Lázně | 3:0 (1:0) | |
02.04.16 so. | 16:00 | SK Janské Lázně - TJ Jiskra Kocbeře | 3:1 (1:0) | |
09.04.16 so. | 16:30 | TJ Lánov - SK Janské Lázně | 5:3 (3:1) | |
16.04.16 so. | 17:00 | SK Janské Lázně - TJ Jiskra Podhůří | 2:2 (2:1) 4:5 p. | |
23.04.16 so. | 17:00 | TJ Baník Rtyně - SK Janské Lázně | 1:3 (1:1) | |
30.04.16 so. | 17:00 | Sokol Vítězná - SK Janské Lázně | 7:0 (3:0) | |
07.05.16 so. | 17:00 | SK Janské Lázně - FK Mostek | 2:1 (0:1) | |
14.05.16 so. | 17:00 | FC Mladé Buky - SK Janské Lázně | 3:0 (1:0) | |
21.05.16 so. | 17:00 | SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trut. | 0:1 (0:1) | |
29.05.16 ne. | 14:00 | TJ Sokol Bílá Třemešná B - SK Janské Lázně | 4:2 (2:2) | |
04.06.16 so. | 17:00 | SK Janské Lázně - FC Vrchlabí B | 3:1 (2:0) | |
11.06.16 so. | 17:00 | TJ Jiskra Bohuslavice n./Ú. - SK Janské Lázně | 2:2 (1:2) 2:0 p. | |
18.06.16 so. | 17:00 | SK Janské Lázně - TJ Strážné | 2:4 (1:1) |
Okresní přebor mladších žáků - OFS Trutnov
Datum | Čas | Kdo s kým | Podzim | Jaro |
---|---|---|---|---|
30.08.15 ne. | 10:00 | Poříčí - Janské Lázně | 4:1 | |
30.08.15 ne. | 11:15 | Poříčí - Janské Lázně | 7:0 | |
05.09.15 so. | 14:00 | Janské Lázně - Malé Svatoňovice | 1:4 | |
05.09.15 so. | 15:15 | Janské Lázně - Malé Svatoňovice | 1:9 | |
12.09.15 so. | 12:00 | Žacléř - Janské Lázně | 8:0 | |
12.09.15 so. | 13:15 | Žacléř - Janské Lázně | 6:0 | |
16.09.15 st. | 18:15 | Pilníkov/St.Buky - Janské Lázně | 3:0 | |
16.09.15 st. | 17:00 | Pilníkov/St.Buky - Janské Lázně | 8:0 | |
19.09.15 so. | 11:15 | Janské Lázně - Podhůří | 1:7 | |
19.09.15 so. | 10:00 | Janské Lázně - Podhůří | 1:8 | |
26.09.15 so. | 13:30 | Janské Lázně - Dolní Kalná | 0:17 | |
26.09.15 so. | 14:45 | Janské Lázně - Dolní Kalná | 1:12 | |
07.10.15 st. | 17:30 | Vítězná - Janské Lázně | 10:1 | |
07.10.15 st. | 16:15 | Vítězná - Janské Lázně | 8:1 | |
10.10.15 so. | 13:00 | Janské Lázně - Pilníkov/St. Buky | 0:9 | |
10.10.15 so. | 14:15 | Janské Lázně - Pilníkov/St. Buky | 0:12 | |
17.10.15 so. | 10:00 | Janské Lázně - Poříčí | 1:8 | |
17.10.15 so. | 11:15 | Janské Lázně - Poříčí | 1:6 | |
25.10.15 ne. | 11:30 | Dolní Kalná - Janské Lázně | 8:1 | |
25.10.15 ne. | 12:45 | Dolní Kalná - Janské Lázně | 12:0 | |
31.10.15 so. | 11:15 | Janské Lázně - Vítězná | 1:9 | |
31.10.15 so. | 10:00 | Janské Lázně - Vítězná | 0:5 | |
09.04.16 so. | 10:00 | TJ Jiskra Podhůří - SK Janské Lázně | 2:0 | |
09.04.16 so. | 11:15 | TJ Jiskra Podhůří - SK Janské Lázně | 3:0 | |
17.04.16 ne. | 11:15 | TJ Sokol Malé Svatoňovice - SK Janské Lázně | 5:2 | |
17.04.16 ne. | 10:00 | TJ Sokol Malé Svatoňovice - SK Janské Lázně | 2:0 | |
24.04.16 ne. | 14:15 | SK Janské Lázně - TJ Baník Žacléř | 0:14 | |
24.04.16 ne. | 15:30 | SK Janské Lázně - TJ Baník Žacléř | 0:8 | |
01.05.16 ne. | 14:15 | SK Janské Lázně - TJ Jikra Podhůří | 0:6 | |
01.05.16 ne. | 15:30 | SK Janské Lázně - TJ Jikra Podhůří | 0:6 | |
07.05.16 so. | 13:45 | FK Dolní Kalná - SK Janské Lázně | 9:0 | |
07.05.16 so. | 12:30 | FK Dolní Kalná - SK Janské Lázně | 13:0 | |
15.05.16 ne. | 14:15 | SK Janské Lázně - Sokol Vítězná | 1:3 | |
15.05.16 ne. | 15:30 | SK Janské Lázně - Sokol Vítězná | 0:7 | |
21.05.16 so. | 13:30 | Pilníkov/St.Buky - SK Janské Lázně | 8:0 | |
21.05.16 so. | 14:15 | Pilníkov/St.Buky - SK Janské Lázně | 6:1 | |
29.05.16 ne. | 11:15 | FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně | 3:1 | |
29.05.16 ne. | 10:00 | FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně | 3:1 | |
05.06.16 ne. | 14:15 | SK Janské Lázně - TJ Sokol Malé Svatoňovice | 1:7 | |
05.06.16 ne. | 15:30 | SK Janské Lázně - TJ Sokol Malé Svatoňovice | 1:0 | |
11.06.16 so. | 12:30 | TJ Baník Žacléř - SK Janské Lázně | 9:1 | |
11.06.16 so. | 13:45 | TJ Baník Žacléř - SK Janské Lázně | 16:0 |
Okresní přebor mladší přípravky - OFS Trutnov
Datum | Čas | Kdo s kým | Podzim | Jaro |
---|---|---|---|---|
29.08.15 so. | 09:00 | Bílá Třemešná - Janské Lázně (hř. Bílá Třemešná) | 3:7 | |
29.08.15 so. | 10:00 | Vrchlabí - Janské Lázně | 3:4 | |
29.08.15 so. | 11:00 | Rudník - Janské Lázně | 0:6 | |
05.09.15 so. | 09:00 | Žacléř A - Janské Lázně (hř. Žacléř) | 3:2 | |
05.09.15 so. | 10:00 | Dvůr Králové - Janské Lázně | 1:3 | |
05.09.15 so. | 11:00 | St.Buky/Pilníkov - Janské Lázně | 1:7 | |
12.09.15 so. | 11:00 | Trutnov - Janské Lázně | 1:9 | |
12.09.15 so. | 10:00 | Podhůří - Janské Lázně | 1:8 | |
12.09.15 so. | 09:00 | Dolní Kalná Janské Lázně (hř. D.Kalná) | 1:11 | |
19.09.15 so. | 09:00 | Trutnov - Janské Lázně (hř. Trutnov) | 1:9 | |
19.09.15 so. | 10:00 | Vrchlabí - Janské Lázně | 7:3 | |
19.09.15 so. | 11:00 | Žacléř B - Janské Lázně | 2:9 | |
27.09.15 ne. | 09:00 | Rudník - Janské Lázně (hř. Rudník) | 0:8 | |
27.09.15 ne. | 10:00 | Žacléř A - Janské Lázně | 1:2 | |
27.09.15 ne. | 11:00 | Mladé Buky - Janské Lázně | 4:5 | |
03.10.15 so. | 11:00 | Janské Lázně - B.Třemešná | 7:1 | |
03.10.15 so. | 10:00 | Janské Lázně - Podhůří | 6:2 | |
03.10.15 so. | 09:00 | Janské Lázně - Hostinné (hř. Janské Lázně) | 1:6 | |
10.10.15 so. | 10:00 | Podhůří - Janské Lázně (hř. Podhůří) | 1:6 | |
10.10.15 so. | 11:00 | Horní Maršov - Janské Lázně | 6:2 | |
10.10.15 so. | 12:00 | Dvůr Králové - Janské Lázně | 2:2 | |
17.10.15 so. | 09:00 | Mladé Buky - Janské Lázně (hř. Ml. Buky) | 6:3 | |
17.10.15 so. | 10:00 | Žacléř B - Janské Lázně | 1:2 | |
17.10.15 so. | 11:00 | D. Kalná - Janské Lázně | 0:3 kotum. | |
24.10.15 so. | 12:00 | Janské Lázně - St. Buky/Pilníkov | 7:2 | |
24.10.15 so. | 11:00 | Janské Lázně - Žacléř A | 3:2 | |
24.10.15 so. | 10:00 | Janské Lázně - Lánov (hř. J. Lázně) | 1:2 | |
28.10.15 st. | 10:00 | Trutnov - Janské Lázně (hř. Trutnov) | 0:2 | |
28.10.15 st. | 11:00 | Rtyně/Úpice - Janské Lázně | 0:2 | |
28.10.15 st. | 12:00 | Mladé Buky - Janské Lázně | 2:1 | |
16.04.16 so. | 11:00 | Vrchlabí - Janské Lázně | 7:4 | |
16.04.16 so. | 10:00 | Hostinné - Janské Lázně | 15:1 | |
16.04.16 so. | 09:00 | Dvůr K.n./L. - Janské Lázně (hř. Hostinné) | 5:10 | |
23.04.16 so. | 09:00 | Janské Lázně - Dvůr K.n./L. (hř. Janské Lázně) | 4:5 | |
23.04.16 so. | 10:00 | Janské Lázně - Lánov | 4:3 | |
23.04.16 so. | 11:00 | Janské Lázně - Žacléř A | 2:5 | |
01.05.16 ne. | 09:00 | Janské Lázně - Mladé Buky (hř. Vrchlabí) | 3:7 | |
01.05.16 ne. | 10:00 | Vrchlabí - Janské Lázně | 2:3 | |
01.05.16 ne. | 11:00 | Žacléř A - Janské Lázně | 3:2 | |
07.05.16 so. | 11:00 | Vrchlabí - Janské Lázně | 5:5 | |
07.05.16 so. | 10:00 | Žacléř B - Janské Lázně | 1:6 | |
07.05.16 so. | 09:00 | Trutnov - Janské Lázně (hř. HSM) | 1:5 | |
14.05.16 so. | 09:00 | Janské Lázně - Žacléř B (hř. Žacléř) | 9:0 | |
14.05.16 so. | 10:00 | Rudník - Janské Lázně | 2:6 | |
14.05.16 so. | 11:00 | Žacléř A - Janské Lázně | 3:1 | |
22.05.16 ne. | 11:00 | Podhůří - Janské Lázně | 2:6 | |
22.05.16 ne. | 10:00 | Janské Lázně - Bílá Třemešná | 5:2 | |
22.05.16 ne. | 09:00 | Hostinné - Janské Lázně (hř. Podhůří) | 3:8 | |
28.05.16 so. | 09:00 | Janské Lázně - Dvůr Kr.n./L. (hř. Janské Lázně) | 8:1 | |
28.05.16 so. | 10:00 | Janské Lázně - Podhůří | 6:1 | |
28.05.16 so. | 11:00 | Janské Lázně - Horní Maršov | 3:3 | |
04.06.16 so. | 11:00 | Janské Lázně - Mladé Buky | 6:10 | |
04.06.16 so. | 10:00 | Janské Lázně - Dolní Kalná | 4:2 | |
04.06.16 so. | 09:00 | Dvůr Kr.n./L. - Janské Lázně (hř. Dvůr Král.n./L.) | 1:6 | |
11.06.16 so. | 09:00 | Janské Lázně - Horní Maršov (hř. Žacléř) | 2:3 | |
11.06.16 so. | 10:00 | Lánov - Janské Lázně | 3:3 | |
11.06.16 so. | 11:00 | Žacléř A - Janské Lázně | 6:1 | |
18.06.16 so. | 09:00 | Janské Lázně - Rtyně/Úpice | 5:4 | |
18.06.16 so. | 10:00 | Janské Lázně - Mladé Buky | 4:4 | |
18.06.16 so. | 11:00 | Janské Lázně - Trutnov | 10:2 |
Český pohár dospělých - OFS Trutnov
Datum | Čas | Kdo s kým | Podzim | Jaro |
---|---|---|---|---|
12.08.15 st. | 17:30 | Jiskra Kuks - SK Janské Lázně | 3:4 (1:3) | |
26.08.15 st. | 17:30 | SK Janské Lázně - Sokol B. Třemešná B | 2:3 (0:3) |