Rozpis utkání

 Výběr sezóny 

A tým - Okresní přebor mužů - OFS Trutnov

Datum Čas Kdo s kým Podzim Jaro
13.08.16 so. 17:00 TJ Baník Žacléř A - SK Janské Lázně 3:0 (1:0)
20.08.16 so. 16:00 SK Janské Lázně - TJ Sokol Staré Buky 0:6 (0:4)
27.08.16 so. 17:00 TJ Strážné - SK Janské Lázně (hř. D.Branná) 3:2 (0:0)
03.09.16 so. 16:00 SK Janské Lázně - TJ Baník Rtyně 1:0 (1:0)
10.09.16 so. 17:00 FC Mladé Buky - SK Janské Lázně 3:2 (1:0)
17.09.16 so. 17:00 SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 5:1 (3:0)
24.09.16 so. 16:30 TJ Sokol Bílá Třemešná B - SK Janské Lázně 1:4 (1:1)
28.09.16 st. 16:30 SK Janské Lázně - TJ Baník Žacléř A 2:2 (0:0) 2:1 p.
01.10.16 so. 16:30 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Bohuslavice 5:2 (3:2)
09.10.16 ne. 13:00 TJ Jiskra Kuks - SK Janské Lázně 2:2 (2:1) 0:2 p.
15.10.16 so. 16:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Podhůří 10:1 (4:0)
22.10.16 so. 15:30 FK Mostek A - SK Janské Lázně 3:1 (2:0)
28.10.16 pá. 14:30 SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trutnova 3:4 (1:1)
05.11.16 so. 14:00 SK Janské Lázně - FC Vrchlabí B 0:1 (0:1)
01.04.17 so. 16:00 TJ Sokol Staré Buky - SK Janské Lázně 3:0 (0:0)
08.04.17 so. 16:30 SK Janské Lázně - TJ Strážné 1:2 (0:1)
15.04.17 so. 17:00 TJ Baník Rtyně - SK Janské Lázně 3:0 kont.
22.04.17 so. 17:00 Sokol Vítězná - SK Janské Lázně 4:2 (2:2)
06.05.17 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Sokol Bílá Třemešná B 2:0 (1:0)
08.05.17 po. 17:00 SK Janské Lázně - FC Mladé Buky 3:0 (2:0)
13.05.17 so. 17:00 TJ Jiskra Bohuslavice - SK Janské Lázně 1:3 (0:2)
20.05.17 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Kuks 9:0 (6:0)
27.05.17 so. 17:00 TJ Jiskra Podhůří - SK Janské Lázně 2:1 (1:0)
03.06.17 so. 17:00 SK Janské Lázně - FK Mostek A 2:0 (0:0)
10.06.17 so. 17:00 FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně 2:5 (1:4)
18.06.17 ne. 17:00 FC Vrchlabí B - SK Janské Lázně 7:1 (3:0)

B tým - Okresní přebor mladších žáků - OFS Trutnov

Datum Čas Kdo s kým Podzim Jaro
27.08.16 so. 10:15 Žacléř - Janské Lázně (hř. Žacléř) 9:0
27.08.16 so. 11:30 Vítězná - Janské Lázně 6:1
03.09.16 so. 09:00 Vítězná - Janské Lázně (hř. Podhůří) 3:1
03.09.16 so. 11:30 Podhůří - Janské Lázně 6:1
11.09.16 ne. 10:15 Janské Lázně - Pilníkov/St.Buky 2:6
11.09.16 ne. 09:00 Janské Lázně - Žacléř (hř. Janské Lázně) 3:0 kontum.
17.09.16 so. 09:00 Vítězná - Janské Lázně (hř. Malé Svatoňovice) 0:2
17.09.16 so. 11:30 Malé Svatoňovice - Janské Lázně 0:5
24.09.16 so. 09:00 Pilníkov/St.Buky - Janské Lázně (hř. Pilníkov) 5:1
24.09.16 so. 11:30 Malé Svatoňovice - Janské Lázně 4:9
28.09.16 st. 10:15 Janské Lázně - Podhůří 1:10
28.09.16 st. 09:00 Janské Lázně - Malé Svatoňovice (hř. Janské Lázně) 3:5
02.10.16 ne. 09:00 Janské Lázně - Žacléř (hř. Janské Lázně) 2:11
02.10.16 ne. 11:30 Janské Lázně - Podhůří 0:14
09.10.16 ne. 09:00 Žacléř - Janské Lázně (hř. Žacléř) 3:0
09.10.16 ne. 11:30 Janské Lázně - Malé Svatoňovice 8:2
15.10.16 so. 10:15 Janské Lázně - Podhůří 1:7
15.10.16 so. 09:00 Pilníkov/St.Buky - Janské Lázně (hř. Pilníkov) 8:0
23.10.16 ne. 11:15 Janské Lázně - Pilníkov/St.Buky (hř. Janské Lázně) 1:4
23.10.16 ne. 12:30 Janské Lázně - Vítězná 1:3
29.10.16 so. 12:45 Žacléř - Janské Lázně (hř. Žacléř) 10:1
29.10.16 so. 14:15 Vítězná - Janské Lázně 4:1
09.04.17 ne. 11:30 Vítězná - Janské Lázně 2:0
09.04.17 ne. 10:15 Žacléř - Janské Lázně (hřiště Vítězná) 5:0
16.04.17 ne. 09:00 Janské Lázně - Vítězná (hřiště Janské Lázně) 5:2
16.04.17 ne. 11:30 Janské Lázně - Podhůří 0:7
23.04.17 ne. 09:00 Žacléř - Janské Lázně (hřiště Žacléř) 11:0
23.04.17 ne. 10:15 Janské Lázně - Pilníkov/St.Buky 1:8
29.04.17 so. 11:15 Janské Lázně - Malé Svatoňovice 2:2
29.04.17 so. 10:00 Vítězná - Janské Lázně (hřiště Vítězná) 5:2
07.05.17 ne. 09:00 Janské Lázně - Pilníkov/St.Buky (hřiště J.Lázně) 0:2
07.05.17 ne. 11:30 Janské Lázně - Malé Svatoňovice 0:1
13.05.17 so. 11:15 Janské Lázně - Malé Svatoňovice 2:0
13.05.17 so. 10:00 Podhůří - Janské Lázně (hřiště Podhůří) 4:0
21.05.17 ne. 09:00 Janské Lázně - Žacléř (hřiště J.Lázně) 1:4
21.05.17 ne. 11:15 Janské Lázně - Podhůří 2:3
27.05.17 so. 09:00 Žacléř - Janské Lázně (hřiště Žacléř) 9:1
27.05.17 so. 10:15 Janské Lázně - Malé Svatoňovice 0:7
03.06.17 so. 10:15 Janské Lázně - Podhůří 1:8
03.06.17 so. 09:00 Pilníkov/St.Buky - Janské Lázně (hřiště Pilníkov) 6:0
10.06.17 so. 11:15 Pilníkov/St.Buky - Janské Lázně (hřiště Vítězná) 3:1
10.06.17 so. 12:30 Vítězná - Janské Lázně 3:0
18.06.17 ne. 10:15 Vítězná - Janské Lázně (hřiště Žacléř) 2:2
18.06.17 ne. 11:30 Žacléř - Janské Lázně 9:1

C tým - Okresní přebor starší přípravky - OFS Trutnov

Datum Čas Kdo s kým Podzim Jaro
27.08.16 so. 10:00 Rtyně/Úpice A - Janské Lázně (hř. Rtyně) 18:0
27.08.16 so. 11:00 Rtyně/Úpice B - Janské Lázně 8:5
03.09.16 so. 09:00 Horní Maršov - Janské Lázně (hř. Horní Maršov) 9:1
03.09.16 so. 11:00 Janské Lázně - Poříčí 6:3
10.09.16 so. 10:00 Janské Lázně - Bílá Třemešná 2:6
10.09.16 so. 09:00 Poříčí - Janské Lázně (hř. Poříčí) 1:6
24.09.16 so. 09:00 Horní Maršov - Janské Lázně (hř. Horní Maršov) 12:1
24.09.16 so. 10:00 Janské Lázně - Poříčí 8:9
28.09.16 st. 10:00 Radvanice - Janské Lázně 11:5
28.09.16 st. 09:00 Janské Lázně - Rtyně/Úpice A (hř. Radvanice) 1:15
30.09.16 pá. 17:00 Janské Lázně - Dolní Kalná 4:6
30.09.16 pá. 16:00 Janské Lázně - Radvanice (hř. Janské Lázně) 2:7
01.10.16 so. 09:00 Janské Lázně - Dolní Kalná (hř. Janské Lázně) 3:5
01.10.16 so. 11:00 Janské Lázně - Podhůří 2:8
09.10.16 ne. 09:00 Podhůří - Janské Lázně (hř. Podhůří) 11:5
09.10.16 ne. 10:00 Janské Lázně - Horní Maršov 0:4
16.10.16 ne. 11:00 Janské Lázně - Dolní Kalná 2:5
16.10.16 ne. 09:00 Janské Lázně - Bílá Třemešná (hř. Janské Lázně) 3:3
23.10.16 ne. 11:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně (hř. Bílá Třemešná) 2:5
23.10.16 ne. 12:00 Rtyně/Úpice B - Janské Lázně 11:2
29.10.16 so. 10:00 Radvanice - Janské Lázně (hř. Radvanice) 7:2
29.10.16 so. 12:00 Janské Lázně - Dolní Kalná 2:2
09.04.17 ne. 11:00 Rtyně/Úpice B - Janské Lázně 3:0 kont.
09.04.17 ne. 10:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně (hřiště Rtyně) 3:0 kont.
15.04.17 so. 09:00 Horní Maršov - Janské Lázně (hřiště H.Maršov) 11:1
15.04.17 so. 10:00 Janské Lázně - Poříčí 3:4
23.04.17 ne. 10:00 Podhůří - Janské Lázně (hřiště Podhůří) 10:2
23.04.17 ne. 11:00 Janské Lázně - Poříčí 2:4
06.05.17 so. 11:00 Janské Lázně - Poříčí 2:8
06.05.17 so. 09:00 Janské Lázně - Horní Maršov (hřiště J.Lázně) 0:9
08.05.17 po. 11:00 Janské Lázně - Dolní Kalná 6:7
08.05.17 po. 09:00 Janské Lázně - Radvanice (hřiště J.Lázně) 1:8
13.05.17 so. 10:00 Janské Lázně - Radvanice 1:14
13.05.17 so. 09:00 Rtyně/Úpice A - Janské Lázně (hřiště Úpice) 17:2
20.05.17 so. 09:00 Janské Lázně - Dolní Kalná (hřiště J.Lázně) 1:4
20.05.17 so. 11:00 Janské Lázně - Podhůří 5:3
28.05.17 ne. 11:00 Janské Lázně - Horní Maršov (hřiště Podhůří) 1:12
28.05.17 ne. 12:00 Podhůří - Janské Lázně 7:3
04.06.17 ne. 10:00 Janské Lázně - Dolní Kalná 5:1
04.06.17 ne. 09:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně (hř. B.Třemešná) 7:0
11.06.17 ne. 09:00 Janské Lázně - Bílá Třemešná (hř. J.Lázně) 4:1
11.06.17 ne. 11:00 Janské Lázně - Rtyně/Úpice B 3:5
17.06.17 so. 09:00 Dolní Kalná - Janské Lázně (hř. D.Kalná) 2:2
17.06.17 so. 10:00 Janské Lázně - Podhůří 3:6

D tým - Český pohár mužů - OFS Trutnov

Datum Čas Kdo s kým Podzim Jaro
17.08.16 st. 17:30 SK Janské Lázně - FC Mladé Buky 0:1 (0:1)