Rozpis utkání

 Výběr sezóny 

A tým - Okresní přebor mužů - OFS Trutnov

Datum Čas Kdo s kým Podzim Jaro
19.08.17 so. 17:00 FK Sokol Volanov - SK Janské Lázně 4:0 (1:0)
26.08.17 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Bohuslavice 2:1 (1:1)
02.09.17 so. 17:00 TJ Baník Rtyně - SK Janské Lázně 7:0 (3:0)
09.09.17 so. 17:00 SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 2:2 (2:1) 3:2 p.
16.09.17 so. 17:00 SK Janské Lázně - FK Mostek A 4:0 (2:0)
23.09.17 so. 16:30 MFK Trutnov C - SK Janské Lázně (hř. HSM) 4:1 (1:0)
28.09.17 čt. 16:30 SK Janské Lázně - TJ Strážné 2:2 (1:1) 3:2 p.
30.09.17 so. 16:30 SK Janské Lázně - FC Vrchlabí B 0:5 (0:2)
07.10.17 so. 16:00 FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně 8:0 (4:0)
14.10.17 so. 16:00 SK Janské Lázně - TJ Baník Žacléř A 2:1 (1:1)
28.10.17 so. 14:30 SK Janské Lázně - SK Spartak Hajnice 3:3 (1:0) 1:2 p.
04.11.17 so. 14:00 TJ Jiskra Podhůří - SK Janské Lázně 3:3 (2:2) 6:5 p.
24.03.18 so. 11:00 TJ Sokol Malé Svatoňovice - SK Janské Lázně (UMT Trutnov) 0:3 (0:0)
07.04.18 so. 16:30 Sokol Vítězná - SK Janské Lázně 2:0 (0:0)
14.04.18 so. 17:00 FK Mostek A - SK Janské Lázně 5:1 (2:0)
21.04.18 so. 17:00 SK Janské Lázně - MFK Trutnov C 0:2 (0:0)
29.04.18 ne. 17:00 FC Vrchlabí B - SK Janské Lázně (UMT) 3:0 kontum.
01.05.18 út. 17:00 Jiskra Bohuslavice - SK Janské Lázně 2:4 (0:4)
05.05.18 so. 17:00 SK Janské Lázně - FK Poříčí 1:3 (0:1)
12.05.18 so. 17:00 TJ Baník Žacléř - SK Janské Lázně 3:0 kontum.
19.05.18 so. 17:00 SK Janské Lázně - Sokol Malé Svatoňovice 3:0 (2:0)
23.05.18 st. 17:30 SK Janské Lázně - Baník Rtyně 0:1 (0:1)
27.05.18 ne. 17:00 SK Spartak Hajnice - SK Janské Lázně 2:1 (0:1)
02.06.18 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Podhůří 2:1 (0:0)
09.06.18 so. 17:00 TJ Strážné - SK Janské Lázně (hř. D. Branná) 1:0 (0:0)
16.06.18 so. 17:00 SK Janské Lázně - FK Sokol Volanov 4:4 (1:4) 3:2p.

B tým - Okresní přebor mladších žáků - OFS Trutnov

Datum Čas Kdo s kým Podzim Jaro
03.09.17 ne. 09:00 Žacléř - Janské Lázně (hř. B. Třemešná) 3:0
03.09.17 ne. 10:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně 6:0
03.09.17 ne. 11:00 Malé Svatoňovice - Janské Lázně 3:1
06.09.17 st. 18:00 Žacléř - Janské Lázně 7:0
06.09.17 st. 17:00 Žacléř - Janské Lázně 13:0
10.09.17 ne. 11:00 Janské Lázně - Žacléř 0:7
10.09.17 ne. 10:00 Janské Lázně - Žacléř 1:9
15.09.17 pá. 17:00 Janské Lázně - Bílá Třemešná 1:4
15.09.17 pá. 18:00 Janské Lázně - Bílá Třemešná 2:5
17.09.17 ne. 10:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně 4:1
17.09.17 ne. 11:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně 5:0
28.09.17 čt. 11:00 Janské Lázně - Malé Svatoňovice 0:8
28.09.17 čt. 10:00 Janské Lázně - Malé Svatoňovice 1:12
01.10.17 ne. 12:00 Žacléř - Janské Lázně 6:1
01.10.17 ne. 11:00 Janské Lázně - Bílá Třemešná 0:3
01.10.17 ne. 10:00 Janské Lázně - Malé Svatoňovice (hř. Žacléř) 0:2
15.10.17 ne. 11:00 Malé Svatoňovice - Janské Lázně 8:1
15.10.17 ne. 10:00 Malé Svatoňovice - Janské Lázně 5:1
19.10.17 čt. 17:00 Žacléř - Janské Lázně 5:0
19.10.17 čt. 16:00 Žacléř - Janské Lázně 3:0
15.04.18 ne. 11:00 Janské Lázně - Bílá Třemešná 0:1
15.04.18 ne. 10:00 Janské Lázně - Bílá Třemešná 0:4
18.04.18 st. 18:00 Janské Lázně - Bílá Třemešná 3:5
18.04.18 st. 17:00 Janské Lázně - Bílá Třemešná 0:1
22.04.18 ne. 11:00 Malé Svatoňovice - Janské Lázně 3:2
22.04.18 ne. 10:00 Malé Svatoňovice - Janské Lázně 2:2
25.04.18 st. 17:00 Žacléř - Janské Lázně 4:0
25.04.18 st. 16:00 Žacléř - Janské Lázně 6:0
28.04.18 so. 11:00 Malé Svatoňovice - Janské Lázně 5:0
28.04.18 so. 12:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně 2:1
28.04.18 so. 10:00 Janské Lázně - Žacléř (turnaj B. Třemešná) 0:6
01.05.18 út. 10:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně 2:0
01.05.18 út. 11:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně 3:0
05.05.18 so. 10:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně 4:1
05.05.18 so. 11:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně 3:1
08.05.18 út. 10:00 Janské Lázně - Bílá Třemešná 1:3
08.05.18 út. 09:00 Janské Lázně - Žacléř (hř. M. Svatoňovice) 3:0 kontum.
08.05.18 út. 11:00 Malé Svatoňovice - Janské Lázně 3:0
13.05.18 ne. 11:00 Janské Lázně - Malé Svatoňovice 3:4
13.05.18 ne. 10:00 Janské Lázně - Malé Svatoňovice 1:2
16.05.18 st. 18:00 Janské Lázně - Malé Svatoňovice 0:7
16.05.18 st. 17:00 Janské Lázně - Malé Svatoňovice 0:3
19.05.18 so. 10:00 Žacléř - Janské Lázně (turnaj Žacléř) 8:0
19.05.18 so. 11:00 Malé Svatoňovice - Janské Lázně 2:0
19.05.18 so. 12:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně 1:2
27.05.18 ne. 10:00 Janské Lázně - Bílá Třemešná 1:4
27.05.18 ne. 11:00 Janské Lázně - Bílá Třemešná 0:3
03.06.18 ne. 15:30 Malé Svatoňovice - Janské Lázně 6:0
03.06.18 ne. 14:30 Malé Svatoňovice - Janské Lázně 1:1
10.06.18 ne. 13:00 Janské Lázně - Žacléř (turnaj J. Lázně) 2:1
10.06.18 ne. 14:00 Janské Lázně - B. Třemešná 0:1
10.06.18 ne. 15:00 Janské Lázně - Malé Svatoňovice 2:1
16.06.18 so. 10:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně 2:1
16.06.18 so. 11:00 Bílá Třemešná - Janské Lázně 0:1

C tým - Český pohár mužů - OFS Trutnov

Datum Čas Kdo s kým Podzim Jaro
12.08.17 so. 17:30 FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně 10:1 (4:0)