Rozpis utkání

 Výběr sezóny 

A tým - Okresní přebor mužů - OFS Trutnov

Datum Čas Kdo s kým Podzim Jaro
15.08.20 so. 17:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - SK Janské Lázně 4:0 (1:0)
22.08.20 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Strážné 3:3 (2:1) 1:3 PK
29.08.20 so. 17:00 SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trutnova 1:3 (0:1)
05.09.20 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Tatran Hostinné 1:4 (1:1)
12.09.20 so. 16:30 SK Spartak Hajnice - SK Janské Lázně 2:1 (1:0)
19.09.20 so. 16:00 SK Janské Lázně - TJ Rudník A 3:5 (1:4)
26.09.20 so. 15:30 SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 2:2 (1:0) PK 1:3
03.10.20 so. 15:00 TJ Baník Rtyně v Podrk. - SK Janské Lázně 6:0 (2:0)
10.10.20 so. 15:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Podhůří 2:4 (2:1)
06.03.21 so. 12:00 FC Mladé Buky - SK Janské Lázně (UMT Vrchlabí)
14.03.21 ne. 16:00 SK Janské Lázně - Mostek A (UMT TU)
27.03.21 so. 15:00 TJ Jiskra Libeč - SK Janské Lázně
03.04.21 so. 16:30 FK Sokol Volanov - SK Janské Lázně
10.04.21 so. 16:30 FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně
17.04.21 so. 17:00 TJ Tatran Hostinné - SK Janské Lázně
24.04.21 so. 17:00 SK Janské Lázně - SK Spartak Hajnice
01.05.21 so. 17:00 TJ Rudník - SK Janské Lázně
08.05.21 so. 17:00 Sokol Vítězná - SK Janské Lázně
15.05.21 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Baník Rtyně v P.
22.05.21 so. 17:00 TJ Jiskra Podhůří - SK Janské Lázně
29.05.21 so. 17:00 SK Janské Lázně - FC Mladé Buky
02.06.21 st. 18:00 TJ Strážné - SK Janské Lázně (hř. Dolní Branná)
05.06.21 so. 17:00 FK Mostek A - SK Janské Lázně
12.06.21 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Libeč
19.06.21 so. 17:00 SK Janské Lázně - FK Sokol Volanov
26.06.21 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Sokol Bílá Třemešná

B tým - Okresní přebor starších žáků - OFS Trutnov

Datum Čas Kdo s kým Podzim Jaro
30.08.20 ne. 10:00 SK Janské Lázně - FK Baník Radvanice v Č. 0:1 (0:0)
30.08.20 ne. 11:00 SK Janské Lázně - FK Baník Radvanice v Č. 2:1 (1:1)
06.09.20 ne. 14:30 SK MFC Svoboda n./Ú. - SK Janské Lázně 4:0 (1:0)
06.09.20 ne. 15:30 SK MFC Svoboda n./Ú. - SK Janské Lázně 2:2 (1:1)
09.09.20 st. 17:00 FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně 4:1 (3:0)
09.09.20 st. 18:00 FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně 6:1 (4:0)
13.09.20 ne. 11:00 SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trutnova 2:10 (0:6)
13.09.20 ne. 10:00 SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trutnova 0:4 (0:4)
19.09.20 so. 10:30 FK Baník Radvanice v Č. - SK Janské Lázně 1:4 (1:2)
19.09.20 so. 11:30 FK Baník Radvanice v Č. - SK Janské Lázně 1:0 (0:0)
27.09.20 ne. 10:00 SK Janské Lázně - SK MFC Svoboda n./Ú. 3:1 (1:0)
27.09.20 ne. 11:00 SK Janské Lázně - SK MFC Svoboda n./Ú. 3:1 (1:0)
04.10.20 ne. 11:00 FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně 7:0 (2:0)
04.10.20 ne. 10:00 FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně 5:0 (1:0)
11.10.20 ne. 10:00 SK Janské Lázně - FK Baník Radvanice v Č. 0:1 (0:0)
11.10.20 ne. 11:00 SK Janské Lázně - FK Baník Radvanice v Č. 0:3 (0:2)
03.04.21 so. 11:00 FK Baník Radvanice v Č. - SK Janské Lázně
03.04.21 so. 10:00 FK Baník Radvanice v Č. - SK Janské Lázně
11.04.21 ne. 10:00 SK MFC Svoboda n./Ú. - SK Janské Lázně
11.04.21 ne. 11:00 SK MFC Svoboda n./Ú. - SK Janské Lázně
18.04.21 ne. 11:00 SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trutnova
18.04.21 ne. 10:00 SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trutnova
25.04.21 ne. 11:00 SK Janské Lázně - FK Baník Radvanice v Č.
25.04.21 ne. 10:00 SK Janské Lázně - FK Baník Radvanice v Č.
02.05.21 ne. 11:00 SK Janské Lázně - SK MFC Svoboda n./Ú.
02.05.21 ne. 10:00 SK Janské Lázně - SK MFC Svoboda n./Ú.
09.05.21 ne. 10:00 FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně
09.05.21 ne. 11:00 FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně
12.05.21 st. 18:00 FK Baník Radvanice v Č. - SK Janské Lázně
12.05.21 st. 17:00 FK Baník Radvanice v Č. - SK Janské Lázně
16.05.21 ne. 11:00 SK Janské Lázně - FK Baník Rtyně v P.
16.05.21 ne. 10:00 SK Janské Lázně - FK Baník Rtyně v P.
23.05.21 ne. 14:30 SK MFC Svoboda n./Ú. - SK Janské Lázně
23.05.21 ne. 15:30 SK MFC Svoboda n./Ú. - SK Janské Lázně
30.05.21 ne. 11:00 SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trut.
30.05.21 ne. 10:00 SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trut.
05.06.21 so. 11:30 FK Baník Radvanice v Č. - SK Janské Lázně
05.06.21 so. 12:30 FK Baník Radvanice v Č. - SK Janské Lázně
13.06.21 ne. 10:00 SK Janské Lázně - SK MFC Svoboda n./Ú.
13.06.21 ne. 11:00 SK Janské Lázně - SK MFC Svoboda n./Ú.
20.06.21 ne. 10:00 FK Poříčí u Trut. - SK Janské Lázně
20.06.21 ne. 11:00 FK Poříčí u Trut. - SK Janské Lázně
27.06.21 ne. 10:00 SK Janské Lázně - SK MFC Svoboda n./Ú.
27.06.21 ne. 11:00 SK Janské Lázně - SK MFC Svoboda n./Ú.