Rekapitulace sezony

 Výběr sezóny 

Okresní přebor mužů OFS Trutnov

1. FC Vrchlabí B
26
20
3
3
98
:
27
65
2. TJ Baník Žacléř A
26
18
4
4
84
:
25
61
3. TJ Baník Rtyně v Podrkon.
26
18
3
5
69
:
38
59
4. Sokol Vítězná
26
16
6
4
75
:
31
56
5. FK Poříčí u Trut.
26
16
2
8
81
:
45
50
6. MFK Trutnov C
26
14
4
8
49
:
54
46
7. TJ Strážné
26
10
6
10
43
:
41
39
8. TJ Jiskra Podhůří
26
9
4
13
53
:
83
34
9. SK Spartak Hajnice
26
7
6
13
38
:
66
32
10. SK Janské Lázně
26
7
5
14
38
:
69
29
11. FK Sokol Volanov
26
7
3
16
45
:
63
25
12. FK Mostek A
26
5
5
16
28
:
56
22
13. TJ Sokol Malé Svatoňovice
26
4
2
20
33
:
86
15
14. TJ Jiskra Bohuslavice
26
3
3
20
38
:
88
13
Doma
13
5
4
4
25
:
25
22
Venku
13
2
1
10
13
:
44
7
Podzim
12
3
4
5
19
:
40
15
Jaro
14
4
1
9
19
:
29
14



Vítěz OP tým FC Vrchlabí B postoupil do krajské soutěže.

Z OP sestoupily týmy TJ Sokol Malé Svatoňovice a TJ Jiskra Bohuslavice.

V OP byla sehrána baráž mezi FK Mostek vs. TJ Lánov s výsledkem 3:5 (1:3) a TJ Lánov postoupil do OP a FK Mostek po pěti letech sestoupil o další soutěž níž do OS 3. třídy (před tím hrál 13 let krajské soutěže).

ZAJÍMAVOST – ODEHRANÝ ČAS JEDNOTLIVÝCH HRÁČŮ MUŽŮ V SOUTĚŽNÍCH ZÁPASECH (max. odehr. čas 2 340 min):

Sameš Vojtěch 2 211 min. 94 %
Hradecký Jan 2 070 min. 88 %
Sapár Michal 2 070 min. 88 %
Borkovec Karel 2 023 min. 86 %
Stránský Jan 1 906 min. 81 %
Bernasinskí David 1 865 min. 80 %
Janíček Michal 1 662 min. 71 %
Radimský Kevin 1 260 min. 54 %
Pelcl Martin 1 148 min. 49 %
Doležal Petr 914 min. 39 %
Dvořák Miloš ml. 901 min. 39 %
Hromádko Radovan 882 min. 38 %
Celba Dominik 782 min. 33 %
Macháček Libor 705 min. 30 %
Dvořák Miloš st. 611 min. 26 %
Mihalik Jaroslav (podzim zranění) 595 min. 25 %
Šus Pavel (jen podzim) 594 min. 25 %
Bartusik Artur 526 min. 22 %
Pavlis Filip 404 min. 17 %
Říha František 354 min. 15 %
Vorel Jiří ml. 308 min. 13 %
Zadražil Jiří 271 min. 12 %
Havlík Aleš 207 min. 9 %
Štelzer Vít 207 min. 9 %
Kryl 89 min. 4 %
Krudenc David 26 min. 1 %

Střelci branek

Mistrovsky

Stránský Jan 8
Doležal Petr 6
Hradecký Jan, Janíček Michal, Pelcl Martin 4
Radimský Kevin 3
Dvořák Miloš st. 2
Bartusik Artur, Hromádko Radovan, Mihalík Jaroslav, Říha František, Sameš Vojtěch, Sapár Michal, Štelzer Vít 1

Přátelsky a pohárově

Hradecký Jan 1

NEJ, NEJ, NEJ ...

Vítězství doma:

SK Janské Lázně – FK Mostek A 4:0 (2:0)

Vítězství venku:

TJ Sokol Malé Svatoňovice - SK Janské Lázně 0:3 (0:0)

Porážka doma:

SK Janské Lázně – FC Vrchlabí B 0:5 (0:2)

Porážka venku:

FK Poříčí – SK Janské Lázně 8:0 (4:0)

Diváci

12 utkání vidělo celkem 1 277 diváků, tj. prům. 49 na zápas

Nejvíc doma:

SK Janské Lázně - FK Sokol Volanov 100

Nejvíc venku:

SK Spartak Hajnice – SK Janské Lázně 80

Nejméně doma:

SK Janské Lázně - TJ Jiskra Bohuslavice 40

Nejméně venku:

FK Poříčí - SK Janské Lázně 27

Přátelsky

Pohárové utkání:

FK Poříčí – SK Janské Lázně 10:1 (4:0), branka J. Lázní - Jan Hradecký, diváků 70

40.ročník Lázeňského poháru v Janských Lázních
Janské Lázně vs. Luhačovice 2:4 br. Demuth (p.), Sameš 140 div.
Konstantinovy Lázně vs. Janské Lázně 2:4 br. Stránský, Dvořák Miloš st., Plocha, Doubic 210 div.
Železnice vs. Janské Lázně 1:2 br. Doležal, Dewat 160 div.

O celkové pořadí:
utkání o 3. místo Janské Lázně - Lázně Bělohrad 1:5 (0:3) br. Hradecký 130 div.

Nejvyšší porážka:

FK Poříčí - SK Janské Lázně 10:1 (4:0)

SOUPISKA A týmu mužů v sezóně 2017 – 2018:

Bartusik Artur,Bernasinskí David (brankář), Borkovec Karel, Celba Dominik, Doležal Petr, Dvořák Miloš ml., Dvořák Miloš st., Hradecký Jan, Hromádko Radovan (jaro), Janíček Michal, Krudenc David (jaro), Kryl Radek (podzim), Macháček Libor, Mihalík Jaroslav, Pavlis Filip (jaro), Pelcl Martin, Radimský Kevin, Říha František (jaro), Sameš Vojtěch, Sapár Michal, Stránský Jan, Šus Pavel (podzim), Štelzer Vít (podzim), Vorel Jiří ml. (jaro), Zadražil Jiří

Trenér: Havlík Aleš

Vedoucí týmu: Janovec Petr

Okresní přebor mladších žáků OFS Trutnov

1. TJ Baník Žacléř
54
39
2
13
177
:
72
119
2. TJ Sokol Bílá Třemešná
54
32
3
19
121
:
79
99
3. TJ Sokol Malé Svatoňovice
54
24
5
25
130
:
119
77
4. SK Janské Lázně
54
7
2
45
43
:
201
23

Střelci branek

Mistrovsky

Frič Vojtěch 8
Hlaváček Petr 7
Kalivoda Štěpán, Kraus Jakub, Růžička Vlasta 4
Pour Jan, Růžička Matyáš, Tuček Šimon 2

SOUPISKA týmu mladších žáků v sezóně 2017 – 2018:

Bejdák Josef, Boleslavský Tomáš, Boleslavský Jakub, Čekaňáková Daniela, Červeňák Nikolas, Červeňák Patrik, Frič Vojtěch, Hlaváček Jakub, Hlaváček Petr, Hlaváček Štěpán, Kalivoda Štěpán, Kašpar Tadeáš, Kluchová Adéla, Kraus Jakub, Kovářová Kateřina, Mičánek Jakub, Nikl Adam, Podojil Robert, Pour Jan, Reginová Nela, Richter Adam, Růžička Matyáš, Růžička Vlastimil, Tuček Šimon, Veselá Kateřina

Trenér: Tereza Boleslavská

Asistenti: Tomáš Kraus, Richard Pour

Vedoucí týmu: Martin Frič