Rekapitulace sezony

 Výběr sezóny 

Okresní přebor mužů OFS Trutnov - podzim

1. TJ Baník Žacléř A
13
13
0
0
0
68
:
8
39
2. TJ Rudník
13
10
1
1
1
47
:
21
33
3. TJ Strážné
13
8
2
1
2
43
:
19
29
4. Sokol Vítězná
13
6
1
4
2
33
:
21
24
5. FK Volanov
13
6
1
2
4
26
:
24
22
6. TJ Jiskra Libeč
13
4
4
2
3
24
:
22
22
7. FK Poříčí u Trutnova
13
6
2
0
5
23
:
22
22
8. SK Janské Lázně
13
4
2
2
5
17
:
30
18
9. TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
13
5
0
1
7
28
:
29
16
11. MFK Trutnov C
13
3
1
1
8
17
:
33
12
12. TJ Jiskra Podhůří
13
2
2
2
7
12
:
41
12
13. SK Spartak Hajnice
13
1
1
1
11
12
:
45
6
14. TJ Lánov
13
1
0
2
10
23
:
44
5
Doma
6
3
0
1
2
9
:
9
10
Venku
7
1
2
1
3
8
:
21
8
Podzim
13
4
2
2
5
17
:
30
18

ZAJÍMAVOST – ODEHRANÝ ČAS JEDNOTLIVÝCH HRÁČŮ MUŽŮ V SOUTĚŽNÍCH ZÁPASECH (max. odehr. čas 1 170 min):

Sameš Vojtěch 1 170 min. 100 %
Vorel Jiří ml. 1 080 min. 92 %
Mihalík Jaroslav 990 min. 85 %
Borkovec Karel 941 min. 80 %
Pavliš Filip 908 min. 78 %
Bernasinskí David 900 min. 77 %
Sapár Michal 900 min. 77 %
Stránský Jan 842 min. 72 %
Doležal Petr 652 min. 56 %
Dewat Otto 592 min. 51 %
Hradecký Jan 588 min. 50 %
Janíček Michal 558 min. 48 %
Gombala Patrik 549 min. 47 %
Křižan Kamil 537 min. 46 %
Krudenc David 536 min. 46 %
Dvořák Miloš st. 270 min. 23 %
Macháček Libor 255 min. 22 %
Moravec Lukáš 138 min. 12 %
Celba Dominik 92 min. 8 %
Bartusik Artur 90 min. 8 %
Kubišta Adam 66 min. 6 %
Pelcl Martin (zranění) 15 min. 1 %

Střelci branek

Mistrovsky

Stránský Jan 5
Hradecký Jan 3
Křižan Kamil, Mihalík Jaroslav, Sameš Vojtěch 2
Dvořák Miloš st., Krudenc David, Pavliš Filip 1

NEJ, NEJ, NEJ ...

Vítězství doma:

SK Janské Lázně - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 3:1 (2:0

Vítězství venku:

SK Spartak Hajnice - SK Janské Lázně 1:2 (0:2)

Porážka doma:

SK Janské Lázně - TJ Strážné 0:3 (0:2)

Porážka venku:

TJ Baník Žacléř A - SK Janské Lázně 10:0 (4:0)

Diváci

13 utkání vidělo celkem 837 diváků, tj. prům. 64 na zápas

Nejvíc venku:

FC Mladé Buky - SK Janské Lázně 150

Nejméně venku:

Sokol Vítězná - SK Janské Lázně 20

Přátelsky

Další zajímavosti z týmů Janských Lázní:

- tým mužů obdržel za podzim celkem 14 ŽK a 2 ČK (ve vyhroceném utkání doma s týmem MFK Trutnova C)

- v mužstvu mužů je doposud nejtrestanějším hráčem v počtu ŽK - Vojta Sameš (kapitán týmu) se 4 kartami

- na celkovém počtu ŽK se podílelo celkem 8 hráčů

- v týmu mužů na podzim nastoupilo celkem 22 hráčů, z nichž odehrál nejvíce Vojta Sameš a na druhém pólu se objevil Martin Pelcl s 15 min odehraného času, ale i za to jsme rádi, vrací se totiž po vážném zranění z jarní sezóny a šlo víceméně o test zda vše drží jak má, věřme že na jaře bude jako vždy v horní polovině tabulky

SOUPISKA A týmu mužů v sezóně 2018 – 2019 (podzim):

Bartusik Artur, Bernasinskí David, Borkovec Karel, Celba Dominik, Doležal Petr, Dewat Otto, Dvořák Miloš ml., Dvořák Miloš st., Gombala Patrik, Hradecký Jan, Janíček Michal, Krudenc David, Křižan Kamil, Macháček Libor, Mihalík Jaroslav, Pavlis Filip, Pelcl Martin, Sameš Vojtěch, Sapár Michal, Stránský Jan, Vorel Jiří ml., Zadražil Jiří

Trenér: Havlík Aleš

Vedoucí týmu: Janovec Petr

Okresní přebor starších žáků - OFS Trutnov

1. Pilníkov / Staré Buky
24
21
1
1
131
:
5
65
2. TJ Sokol Bílá Třemešná
22
18
1
3
90
:
29
55
3. FK Poříčí u Trutnova
22
14
2
6
53
:
50
44
4. SK Svoboda nad Úpou
24
12
5
7
53
:
40
41
5. TJ Sokol Malé Svatoňovice
22
8
2
12
51
:
64
26
6. Jiskra Podhůří
24
5
2
17
43
:
105
17
7. SK Sparta Úpice
24
3
1
20
29
:
91
10
8. SK Janské Lázně
22
2
3
17
19
:
85
9
Doma
10
2
1
7
11
:
35
7
Venku
12
0
2
10
8
:
50
2
Podzim
22
2
3
17
19
:
85
9

Střelci branek

Mistrovsky

Regina Tomáš ml. 8
Hlaváček Petr 5
Růžička Matyáš 3
Hlaváček Štěpán, Kalivoda Štěpán, Kraus Jakub 1

Soupiska týmu okresního přeboru starších žáků OFS Trutnov ročník 2018/19:

Boleslavský Tomáš, Boleslavský Jakub, Čekaňáková Daniela, Červeňák Nikolas, Červeňák Patrik, Hlaváček Jakub, Hlaváček Petr, Hlaváček Štěpán, Kalivoda Štěpán, Kluchová Adéla, Kraus Jakub, Lev Filip, Mičánek Jakub, Nikl Adam, Pour Jan, Reginová Nela, Regina Tomáš ml., Richter Adam, Růžička Matyáš, Růžička Vlastimil, Říha Filip, Tuček Šimon, Veselá Kateřina

Trenér: Boleslavská Tereza

Asistenti: Boleslavský Ivoš

Vedoucí týmu: Pour Aleš

Kustod: Pourová Jana