Rekapitulace sezony

 Výběr sezóny 

Okresní přebor mužů OFS Trutnov

1. TJ Baník Žacléř A
26
24
1
0
1
114
:
13
74
2. TJ Rudník
26
15
4
2
5
85
:
56
55
3. Sokol Vítězná
26
13
2
5
6
64
:
43
48
4. FK Poříčí u Trutnova
26
12
4
1
9
57
:
50
45
5. TJ Strážné
26
12
2
3
9
64
:
48
43
6. FK Volanov
26
10
5
3
8
50
:
50
43
7. FC Mladé Buky
26
11
3
0
12
72
:
69
39
8. TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
26
11
2
2
11
59
:
56
39
9. TJ Jiskra Libeč
26
9
4
4
9
49
:
46
39
10. SK Janské Lázně
26
10
3
2
11
35
:
51
38
11. MFK Trutnov C
26
7
1
2
16
37
:
72
25
12. TJ Jiskra Podhůří
26
4
3
4
15
38
:
92
22
13. SK Spartak Hajnice
26
3
2
6
15
34
:
72
19
14. TJ Lánov
26
5
0
2
19
47
:
87
17
Doma
13
7
1
1
5
20
:
18
24
Venku
13
5
2
1
8
15
:
33
14
Podzim
13
4
2
2
5
17
:
30
18
Jaro
13
6
1
6
18
:
21
20



Vítěz OP a zároveň i vítěz okresního poháru tým TJ Baník Žacléř A postoupil zaslouženě do krajské soutěže

Z OP sestoupil tým Lánova

V OP byla sehrána baráž mezi SK Spartak Hajnice (OP) a Jiskrou Bohuslavice (III.tř.) _:_ (_:_)

V OP skončil minulou sezónou tým MFK Trutnov C, který byl přímým pokračovatelem týmu mužů HSM z minulých let

ZAJÍMAVOST – ODEHRANÝ ČAS JEDNOTLIVÝCH HRÁČŮ MUŽŮ V SOUTĚŽNÍCH ZÁPASECH (max. odehr. čas 2 340 min):

Sameš Vojtěch 2 296 min. 98 %
Bernasinskí David 2 070 min. 88 %
Pavliš Filip 2 031 min. 87 %
Sapár Michal 1 800 min. 77 %
Stránský Jan 1 796 min. 77 %
Mihalík Jaroslav 1 710 min. 73 %
Vorel Jiří ml. 1 678 min. 72 %
Hradecký Jan 1 592 min. 68 %
Borkovec Karel 1 546 min. 66 %
Janíček Michal 1 443 min. 62 %
Křižan Kamil 1 182 min. 51 %
Krudenc David 1 100 min. 47 %
Dewat Otto 772 min. 33 %
Gombala Patrik 736 min. 31 %
Doležal Petr 652 min. 28 %
Dvořák Miloš st. 639 min. 27 %
Štelzer Vít 504 min. 22 %
Pelcl Martin 397 min. 17 %
Macháček Libor 355 min. 15 %
Celba Dominik 320 min. 14 %
Moravec Lukáš 182 min. 8 %
Hruška Roman 177 min. 8 %
Kult Jiří 145 min. 6 %
Bartusik Artur 90 min. 4 %
Zadražil Jiří 80 min. 3 %
Kubišta Adam 66 min. 3 %

Střelci branek

Mistrovsky

Stránský Jan 10
Křižan Kamil 6
Hradecký Jan, Sameš Vojtěch 4
Janíček Michal 3
Krudenc David, Mihalík Jaroslav 2
Dvořák Miloš st., Pavliš Filip, Štelzer Vít, vlastní 1

NEJ, NEJ, NEJ ...

Vítězství doma:

SK Janské Lázně - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 3:1 (2:0

Vítězství venku:

SK Spartak Hajnice - SK Janské Lázně 1:2 (0:2)

Porážka doma:

SK Janské Lázně - TJ Strážné 0:3 (0:2)

Porážka venku:

TJ Baník Žacléř A - SK Janské Lázně 10:0 (4:0)

Diváci

13 utkání vidělo celkem 1724 diváků, tj. prům. 66 na zápas

Nejvíc doma:

SK Janské Lázně - FC Mladé Buky 150

Nejvíc venku:

FC Mladé Buky - SK Janské Lázně 150

Nejméně doma:

SK Janské Lázně - TJ Baník Rtyně 35

Nejméně venku:

Sokol Vítězná - SK Janské Lázně 20

Přátelsky

Další zajímavosti z týmů Janských Lázní:

- tým mužů obdržel celkem 28 ŽK a 3 ČK (2x ve vyhroceném utkání doma s týmem MFK Trutnova C = Doležal a Janíček; a 1x v Lánově = Hruška)

- v mužstvu mužů je doposud nejtrestanějším hráčem v počtu ŽK - Vojta Sameš (kapitán týmu) se 6 kartami

- na celkovém počtu ŽK se podílelo celkem 12 hráčů

- v týmu mužů na podzim nastoupilo celkem 26 hráčů, z nichž odehrál nejvíce Vojta Sameš a na druhém pólu se objevil Adam Kubišta s 66 min odehraného času

SOUPISKA A týmu mužů v sezóně 2018 – 2019:

Bartusik Artur, Bernasinskí David, Borkovec Karel, Celba Dominik, Doležal Petr (1/2 sezóny - na jaře přestup do Bohuslavic), Dewat Otto, Dvořák Miloš ml., Dvořák Miloš st., Gombala Patrik, Hradecký Jan, Hruška Roman (1/2 sezóny), Janíček Michal, Krudenc David, Křižan Kamil, Kult Jiří, Macháček Libor, Mihalík Jaroslav, Moravec Lukáš, Pavlis Filip, Pelcl Martin, Sameš Vojtěch, Sapár Michal, Stránský Jan, Štelzer Vít, Vorel Jiří ml., Zadražil Jiří

Trenér: Havlík Aleš

Vedoucí týmu: Janovec Petr

Okresní přebor starších žáků - OFS Trutnov

1. Pilníkov / Staré Buky
48
41
5
2
215
:
15
128
2. TJ Sokol Bílá Třemešná
48
30
4
14
148
:
93
94
3. FK Poříčí u Trutnova
48
28
3
17
141
:
97
87
4. SK Svoboda nad Úpou
48
26
8
14
123
:
82
86
5. SK Sparta Úpice
48
22
3
23
140
:
141
69
6. SK Janské Lázně
48
9
9
30
53
:
134
36
7. TJ Sokol Malé Svatoňovice
48
10
3
35
83
:
186
33
8. Jiskra Podhůří
48
7
3
38
72
:
223
24
Doma
24
6
6
12
28
:
51
24
Venku
24
3
3
18
25
:
83
12
Podzim
22
2
3
17
19
:
85
9
Jaro
26
7
6
14
34
:
49
27

Střelci branek

Mistrovsky

Regina Tomáš ml. 26
Hlaváček Petr 9
Růžička Vlastimil 4
Lev Filip, Pour Jan, Růžička Matyáš 3
Hlaváček Štěpán, Kalivoda Štěpán, Kraus Jakub, Mičánek Jakub, Říha Filip 1

Soupiska týmu okresního přeboru starších žáků OFS Trutnov ročník 2018/19:

Boleslavský Tomáš, Boleslavský Jakub, Čekaňáková Daniela, Červeňák Nikolas, Červeňák Patrik, Hlaváček Jakub, Hlaváček Petr, Hlaváček Štěpán, Kalivoda Štěpán, Kluchová Adéla, Kraus Jakub, Lev Filip, Mičánek Jakub, Nikl Adam, Pour Jan, Reginová Nela, Regina Tomáš ml., Richter Adam, Růžička Matyáš, Růžička Vlastimil, Říha Filip, Tuček Šimon, Veselá Kateřina

Trenér: Boleslavská Tereza

Asistenti: Boleslavský Ivoš

Vedoucí týmu: Pour Aleš

Kustod: Pourová Jana