Rekapitulace sezony

 Výběr sezóny 

Okresní přebor mužů OFS Trutnov

1. TJ Jiskra Kocbeře
14
11
1
0
2
64
:
22
35
2. TJ Rudník
14
10
1
1
2
52
:
32
33
3. FC Mladé Buky
14
9
2
0
3
54
:
32
31
4. TJ Tatran Hostinné
14
10
0
0
4
46
:
28
30
5. FK Sokol Volanov
14
7
1
2
4
39
:
30
25
6. FK Poříčí u Trutnova
14
8
0
0
6
36
:
33
24
7. TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
14
7
0
0
7
49
:
36
21
8. FK Mostek
14
6
1
1
6
36
:
29
21
9. Sokol Vítězná
14
6
1
1
6
36
:
41
21
10. TJ Strážné
14
5
1
1
7
29
:
34
18
11. SK Spartak Hajnice
14
2
1
7
4
26
:
44
12
12. SK Janské Lázně
14
2
1
1
10
20
:
62
9
13. TJ Jiskra Libeč
14
1
2
0
11
23
:
50
7
14. TJ Jiskra Podhůří
14
2
0
1
11
22
:
59
7
Doma
8
2
1
0
5
15
:
36
8
Venku
6
0
0
1
5
5
:
26
1

Počátkem roku 2020 zasáhla ČR pandemie coronaviru COVID-19. Od 12.3.2020 vyhlášen nouzový stav s omezením pohybu, zrušeny všechny sportovní utkání a aktivity - tréninky, uzavřeny venkovní sportoviště.

Fotbalová sezóna 2019-20 byla k 8. dubnu 2020 ukončena v podobě, v jaké byla k tomuto datu dohrána. Postupy ani sestupy se nerealizují. Příští sezóna bude hrána v současném stavu rozdělení týmů do soutěží.



Vítězem OP se staly v nedohrané a předčasně ukončené sezóně TJ Jiskra Kocbeře, ovšem bez postupu do krajské soutěže.

Z OP nikdo nesestoupil.

ZAJÍMAVOST – ODEHRANÝ ČAS JEDNOTLIVÝCH HRÁČŮ MUŽŮ V SOUTĚŽNÍCH ZÁPASECH (max. odehr. čas 1 260 min):

Sameš Vojtěch 1 260 min. 100 %
Sapár Michal 1 260 min. 100 %
Pour Richard 1 204 min. 96 %
Maňuch Zdeněk 1 114 min. 88 %
Hradecký Jan 1 097 min. 87 %
Bernasinskí David 918 min. 73 %
Pavliš Filip 869 min. 69 %
Stránský Jan 812 min. 64 %
Janíček Michal 738 min. 59 %
Dewat Otto 693 min. 55 %
Regina Tomáš ml. 693 min. 55 %
Regina Tomáš st. 609 min. 48 %
Borkovec Karel 559 min. 44 %
Štibraný Josef 508 min. 40 %
Kuric Jan ml. 354 min. 28 %
Hruška Roman 350 min. 28 %
Dvořák Miloš st. 270 min. 21 %
Krudenc David 141 min. 11 %
Macháček Libor 90 min. 7 %
Mihalík Jaroslav (zranění) 90 min. 7 %
Vorel Jiří ml. 90 min. 7 %
Daniš Lukáš 45 min. 4 %
Bartusik Artur 6 min. 0 %

Střelci branek

Mistrovsky

Maňuch Zdeněk 9
Stránský Jan 4
Hradecký Jan 2
Hruška Roman, Janíček Michal, Kuric Jan ml., Regina Tomáš ml., Regina Tomáš st. 1

Přátelsky a pohárově

Hradecký Jan, Krudenc David, Maňuch Zdeněk, Regina Tomáš ml., Stránský Jan 1

NEJ, NEJ, NEJ ...

Vítězství doma:

SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 4:3 (1:2)

Porážka doma:

SK Janské Lázně - FK Sokol Volanov 2:9 (0:4)

Porážka venku:

TJ Jiskra Kocbeře - SK Janské Lázně 8:0 (3:0)

Diváci

14 utkání vidělo celkem 936 diváků, tj. prům. 66 na zápas

Nejvíc doma:

SK Janské Lázně - TJ Jiskra Podhůří 155

Nejvíc venku:

FC Mladé Buky - SK Janské Lázně 103

Nejméně doma:

SK Janské Lázně - TJ Strážné 45

Nejméně venku:

FK Poříčí - SK Janské Lázně 20

Přátelsky

Další zajímavosti z týmů Janských Lázní:

- tým mužů obdržel celkem 23 ŽK a žádnou ČK

- v mužstvu mužů byli nejtrestanějšími hráči v počtu ŽK - Vojta Sameš, Richard Pour a Roman Hruška se 3 kartami

- na celkovém počtu ŽK se podílelo celkem 12 hráčů

- v týmu mužů na podzim nastoupilo celkem 23 hráčů, z nichž odehrál nejvíce Michal Sapár a Vojta Sameš a na druhém pólu se objevil Artur Bartusik s 6 min odehraného času

- v týmu se sešel další rodinný klan, po otci a synovi Dvořákových se v letošní sezóně postavili vedle sebe i otec a syn Reginové

SOUPISKA A týmu mužů v sezóně 2019 – 2020:

Brankář - Bernasinskí David
Bartusik Artur, Borkovec Karel, Daniš Lukáš, Dewat Otto, Dvořák Miloš st., Hradecký Jan, Hruška Roman, Janíček Michal, Krudenc David, Kuric Jan ml., Macháček Libor, Maňuch Zdeněk, Mihalík Jaroslav, Pavliš Filip, Pour Richard, Regina Tomáš ml., Regina Tomáš st., Sameš Vojtěch, Sapár Michal, Stránský Jan, Štibraný Josef, Vorel Jiří ml.



Trenér - Sapár Jan

Asistent trenéra - Tomáš Regina st.

Vedoucí mužstva - Janovec Petr

Kustod - Václav Štěp

Okresní přebor starších žáků - OFS Trutnov

1. FK Poříčí u Trutnova
18
14
1
3
63
:
17
43
2. TJ Sokol Malé Svatoňovice
18
11
4
3
62
:
26
37
3. TJ Sokol Bílá Třemešná
20
11
3
6
55
:
24
36
4. SK MFC Svoboda nad Úpou
18
9
2
7
49
:
40
29
5. SK Janské Lázně
18
8
2
8
48
:
24
26
6. TJ Jiskra Podhůří
20
7
0
13
50
:
67
21
7. TJ Jiskra Kuks
20
0
0
20
3
:
132
0

Střelci branek

Mistrovsky

Veselý Jáchym 17
Hlaváček Petr 13
Pour Jan 7
Lev Filip 4
Kraus Jakub, Tuček Šimon 3
Mičánek Jakub 1

Soupiska týmu okresního přeboru starších žáků OFS Trutnov ročník 2019 - 2020:

Boleslavský Tomáš, Boleslavský Jakub, Čekaňáková Daniela, Červeňák Nikolas, Červeňák Patrik, Hlaváček Jakub, Hlaváček Petr, Hlaváček Štěpán, Kalivoda Štěpán, Kluchová Adéla, Kraus Jakub, Lev Filip, Mičánek Jakub, Nikl Adam, Pour Jan, Reginová Nela, Richter Adam, Růžička Matyáš, Růžička Vlastimil, Říha Filip, Tuček Šimon, Veselá Kateřina, Veselý Jáchym

Trenér: Tereza Boleslavská

Asistent: Ivoš Boleslavský

Vedoucí týmu: Aleš Pour

Kustod: Jana Pourová