FK Baník Radvanice v Č. - SK Janské Lázně 1:4 (1:2) a 1:0 (0:0)

Branky J. Lázní: 2 Nikl, Kalivoda, Reginová

Okresní přebor mužů - OFS Trutnov

SK Janské Lázně - TJ Rudník A 3:5 (1:4)

Branky: 38´+ 73´ Hradecký, 66´ Kozák - 20´ Kučeravý, 23´ + 43´ Frýba, 36´ Víšek, 88´ vlastní
ŽK 3:1
Rozhodčí: Franěk
Diváků 90

Sestava J. Lázně: Bernasinskí, Kozák, Pour Richard, Štibraný, Pospíšil, Macháček, Sameš, Stránský, Peterka, Janíček, Pavliš (46. odstoupil)

Jasný favorit přijel cílem přejet domácí, kteří opět vinou zranění a dalších okolností nastoupili v 11 bez možnosti střídat, ale jejich hra tomu moc neodpovídala. Sice měli herní převahu, ale domácí nedali nic zadarmo. Po kiksech domácí obrany si brankami Kučeravého, Frýby a Víška vytvořili polštář a uspokojeni nechali hrát domácí. Ti zabrali a bylo z toho snížení brankou Hradeckého. Těsně před přestávkou ale Frýba přidal čtvrtý gól. Domácí odmítli i nabízenou šanci na snížení a neproměnili nařízený pokutový kop. Na domácí by v tuto chvíli nevsadil nikdo ani pětník, když navíc nastoupili do druhého poločasu jen v deseti. Hosté ale pokračovali v ležérním tempu, své šance neproměňovali. Domácí však nepůsobili odevzdaně a po výzvě Bernasinského na nabíhajícího Kozáka za hostující obranu a souboji s brankářem poslal míč do prázdné branky. Další překvapení zažili hosté v 73´ když snížil po své šanci Hradecký a bylo to o gól. Hosté znervózněli a naopak domácí desítce hráčů to vlilo síly do unavených těl a závěr utkání hru vyrovnali i v oslabení a tlačili se do srovnání skóre. Žádná s šancí však již gól na straně domácích nepřinesla a naopak v samotném závěru si domácí obránce nešťastně srazil míč do vlastní sítě. Hostům tak spadl velký balvan ze srdce, protože to druhý poločas prohráli 1:2 a to s oslabeným týmem domácích. Domácí hráči zaslouží za předvedený výkon pochvalu.