Novinky - výsledky

Čtvrtek 20. 6. 2019

START A PRŮBĚH DALŠÍ FOTBALOVÉ SEZÓNY JE OPĚT JASNĚJŠÍ.

Fotbalový klub Janských Lázní i v příští sezóně obsadí dvě kategorie - OP mužů a OP starších žáků.

Muži se pravděpodobně utkají s týmy:
Mostku (postup ze 3.třídy)
Rudníku
Hostinného a Kocbeřemi (sestup z I.B třídy)

Okresní přebor starších žáků - OFS Trutnov

SK Janské Lázně - Pilníkov/St. Buky 0:0 a 0:2 (0:1)

Sobota 15. 6. 2019

Okresní přebor mužů - OFS Trutnov

TJ Baník Rtyně - SK Janské Lázně 2:0 ((1:0)

Branky: 40´ Vlček, 75´ Černý
ŽK 0:1
Rozhodčí: Seidel
Diváků 50

Sestava J. Lázní: Bernasinskí, Michal Sapár, Borkovec, Sameš, Vorel, Hruška, Stránský, Hradecký, Pavliš, Macháček

Závěrečné utkání sezóny, hrané v za úmorného vedra v pouťovém tempu, přineslo poslední body letošní sezóny domácím. Hosté dorazili na zápas v deseti, ale prezentovali se statečným výkonem v obraně. Domácí sice nastřelili v prvním poločase dvě tyče branky hostů, ale svým ledabylým výkonem dovolili hostům držet krok. Svou převahu potvrdili domácí až těsně před poločasovou pauzou, kdy střelu z vápna Bernasinskí bravurně vyrazil, ale na dorážku z těsné blízkosti od neobsazeného hráče už nedosáhl. Ve druhém poločase stejný obraz hry, kdy domácí přesila zakončovala své příležitosti jen mimo branku a nedokázala přehrát dobře zorganizovanou obranu hostů. Snaha od domácích byla, ale svým výkonem nepřesvědčili a tak se i hosté dokázali dostat do šancí. Po jedné takové gólovce hostů mohlo být všechno jinak, kdy Pavliš zatáhl míč po křídle a centroval před branku Hradeckému, který ale netrefil míč a nenasměroval ho do prázdné branky, konečně domácí potvrdili přesilu a dali z protiútoku pojistku na 2:0 a bylo po zápase. Poslední čtvrthodina se jen dohrávala.