Novinky - výsledky

Sobota 23. 7. 2022

45. ročník Lázeňského poháru - Lázně Bělohrad - výsledky

Sobota 23.7. - základní skupiny

Železnice - Janské Lázně 2:1 (1:0) br. Macíř, 80 diváků
Luhačovice - Mšené Lázně 1:0
Lázně Bělohrad - Klimkovice 4:0
Velichovky - Konstantinovy Lázně 2:1
Železnice - Klimkovice 1:0
Luhačovice - Konstantinovy Lázně 2:1
Lázně Bělohrad - Janské Lázně 3:0 (1:0) diváků 140
Velichovky - Mšené Lázně 1:0
Klimkovice - Janské Lázně 2:1 (2:0) br. Kulič (PK)
Velichovky - Mšené Lázně 1:0
Konstantinovy Lázně - Mšené Lázně 2:2 PK 3:1
Lázně Bělohrad - Železnice 1:3
Velichovky - Luhačovice 1:2

Neděle 24.7.

o 7. místo Janské Lázně - Mšené Lázně 1:1 (1:1) PK 4:5 br. Tomáš Kraus, diváků 90
o 5. místo Klimkovice - Konstantinovy Lázně 7:1 (3:1)
o 3. místo Lázně Bělohrad - Velichovky 1:4 (1:1)
FINÁLE Železnice - Luhačovice 1:0 (0:0)260 diváků

Další ročník skončil pro náš tým přes výjimečné hráčské obsazení opět tradiční umístěním. No nedá se nic dělat, ale herní ostudu jsme v napjaté konkurenci klubů s vyšších soutěží (která pro nás není vyšší??) neudělali. Hráli jsme vyrovnané zápasy jak s pozdějším vítězem Železnicí, kterou zachránila sporná penalta 2 min před koncem od remízi a penaltového rozstřelu, tak s Lázněmi Bělohrad, kde jsme půl zápasu hráli vyrovnaně a v rozhodujícím zápasu s Klimkovicemi kde jsme dotahovali dvougólové vedení soupeře, snížili jsme penaltou, ale na další už nezbyl čas. V nedělním utkání s tradičním soupeřem z Mšených Lázní padlo rozhodnutí až v penaltovém rozstřelu.
Je nutné poděkovat všem hráčům za reprezentaci klubu na jednom z nejstarších fotbalových turnajů. Herní nasazení bylo od všech opravdu vysoké a zodpovědné. Díky patří i početnému fans klubu fanoušků, kteří neúnavně podporovali náš tým a tvořili perfektní zázemí.

Soupiska hráčů: Kuba Hudrlík, Kuba Kraus, Tomáš Kraus, Karel Borkovec, Jarda Mihalík, Aleš Pour, Richard Pour, Honza Pour, Tomáš Havlina, Vojta Sameš, Vojta Kozák, Michal Sapár, Tomáš Regina, Marúš Ondrovčák, Jakub Kulda, Ondřej Zaradil, Ondřej Mísař, Dominik Celba.

Středa 20. 7. 2022

Tréninkový kemp týmu Sparta ženy A v Janských Lázních.

V minulém týdnu proběhl na našem hřišti tréninkový kemp týmu SPARTA ženy A. Tým hojně využíval v krásném letním počasí naši vzorně připravenou herní plochu fotbalového hřiště. Podíval se v rámci své přípravy i do posilovny AQUACENTRA Státních léčebných lázní Janské Lázně. K ubytování využíval penzion LOVRANA.
V rámci herní přípravy odehrál na našem hřišti přípravný zápas s polským týmem SLASK WROCLAV, který SPARTA porazila 4:1.

Foto ve fotogalerii = zdroj web.sparta_ženy.

Sobota 9. 7. 2022

Střípky z aktivu OFS Trutnov.

Pro příští sezónu došlo v Rozpisu soutěží OFS k několika změnám. Našeho klubu se týká:

- byly určeny domácí dresy každého oddílu mužů, přehled je k dispozici na stránkách OFS, s povinností dodržovat ze strany hostů;

- od nové sezóny se budou ŽK opět sledovat u každého hráče (ne jako doposud kdy za každou ŽK platil klub 50 Kč OFS bez ohledu kolik jich dostal jednotlivý hráč); po dosažení 4 ŽK u jednotlivého hráče, bude klub platit 500 Kč OFS.

V rámci podzimních termínů zápasů byla dohodnuta zatím jediná změna a to přesun domácího zápasu s Pilníkovem v SO 3.9. na NE 4.9.2022 od 14:00 h.

Neděle 3. 7. 2022

Rozpis podzimní části sezóny!

Do oddílu "rozpis utkání" byl vložen zatím pracovní rozpis jízdního řádu podzimní části sezóny. Ten může ještě v drobnostech doznat změn po aktivu 9.7.2022, ale jako celek bude platit. Domácí utkání sehrajeme vždy v SOBOTU od 14:00 h, popř. v dřívějších časech dle rozpisu. Hrajeme ve skupině "východ". Po podzimu budou celky na 1. - 4. místě obou skupin "východ" a "západ" spojeny do skupiny o postup do OP. Zbývající týmy na 5. - 8. místě z obou skupin budou hrát o umístění.