Rozpis utkání

 Výběr sezóny 

A tým - Okresní přebor mužů - OFS Trutnov

Datum Čas Kdo s kým Podzim Jaro
10.08.19 so. 17:00 SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trutnova 0:3 (0:1)
17.08.19 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Tatran Hostinné 1:6 (0:0)
24.08.19 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Rudník 2:4 (0:2)
31.08.19 so. 17:00 SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 4:3 (1:2)
07.09.19 so. 17:00 TJ Baník Rtyně - SK Janské Lázně 3:2 (2:2)
14.09.19 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Podhůří 2:2 (0:2) 3:2 p.
21.09.19 so. 16:30 FC Mladé Buky - SK Janské Lázně 5:1 (2:0)
28.09.19 so. 16:30 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Libeč 3:2 (2:2)
05.10.19 so. 16:00 FK Mostek - SK Janské Lázně 2:0 (2:0)
12.10.19 so. 15:30 SK Janské Lázně - FK Sokol Volanov 2:9 (0:4)
19.10.19 so. 15:30 SK Spartak Hajnice - SK Janské Lázně 2:2 (0:0) 3:2 p.
26.10.19 so. 14:30 SK Janské Lázně - TJ Strážné 1:7 (0:4)
02.11.19 so. 11:00 TJ Jiskra Kocbeře - SK Janské Lázně 8:0 (3:0)
09.11.19 so. 14:00 FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně 6:0 (3:0)
28.03.20 so. 15:00 TJ Tatran Hostinné - SK Janské Lázně
04.04.20 so. 16:30 TJ Rudník - SK Janské Lázně
11.04.20 so. 16:30 Sokol Vítězná - SK Janské Lázně
18.04.20 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Baník Rtyně
25.04.20 so. 17:00 TJ Jiskra Podhůří - SK Janské Lázně
02.05.20 so. 17:00 SK Janské Lázně - FC Mladé Buky
09.05.20 so. 17:00 TJ Jiskra Libeč - SK Janské Lázně
16.05.20 so. 17:00 SK Janské Lázně - FK Mostek
23.05.20 so. 17:00 FK Sokol Volanov - SK Janské Lázně
30.05.20 so. 17:00 SK Janské Lázně - SK Spartak Hajnice
06.06.20 so. 17:00 TJ Strážné - SK Janské Lázně (hř. Dolní Branná)
13.06.20 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Kocbeře

B tým - Okresní přebor starších žáků - OFS Trutnov

Datum Čas Kdo s kým Podzim Jaro
01.09.19 ne. 10:00 TJ Jiskra Kuks - SK Janské Lázně 0:4 (0:1)
01.09.19 ne. 11:00 TJ Jiskra Kuks - SK Janské Lázně 0:7 (0:4)
07.09.19 so. 10:00 SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trutnova 1:0 (1:0)
07.09.19 so. 11:00 SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trutnova 0:2 (0:1)
14.09.19 so. 11:00 SK MFC Svoboda n./Ú. - SK Janské Lázně 4:2 (2:0)
14.09.19 so. 10:00 SK MFC Svoboda n./Ú. - SK Janské Lázně 1:1 (1:1)
18.09.19 st. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Sokol Malé Svatoňovice 1:2 (1:1)
18.09.19 st. 18:00 SK Janské Lázně - TJ Sokol Malé Svatoňovice 0:0
21.09.19 so. 10:00 SK Janské Lázně - TJ Sokol Bílá Třemešná 0:1 (0:1)
21.09.19 so. 11:00 SK Janské Lázně - TJ Sokol Bílá Třemešná 0:1 (0:1)
28.09.19 so. 11:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Podhůří 6:3 (5:1)
28.09.19 so. 10:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Podhůří 5:0 (2:0)
13.10.19 ne. 13:00 TJ Sokol Malé Svatoňovice - SK Janské Lázně 3:1 (0:1)
13.10.19 ne. 14:00 TJ Sokol Malé Svatoňovice - SK Janské Lázně 1:3 (0:2)
19.10.19 so. 10:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Kuks 8:0 (5:0)
19.10.19 so. 11:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Kuks 7:0 (3:0)
26.10.19 so. 11:00 TJ Jiskra Podhůří - SK Janské Lázně 2:1 (1:1)
26.10.19 so. 10:00 TJ Jiskra Podhůří - SK Janské Lázně 4:1 (2:1)
05.04.20 ne. 10:00 FK Poříčí - SK Janské Lázně
05.04.20 ne. 11:00 FK Poříčí - SK Janské Lázně
11.04.20 so. 11:00 SK Janské Lázně - SK MFC Svoboda n./Ú.
11.04.20 so. 10:00 SK Janské Lázně - SK MFC Svoboda n./Ú.
18.04.20 so. 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - SK Janské Lázně
18.04.20 so. 11:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - SK Janské Lázně
25.04.20 so. 10:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Podhůří
25.04.20 so. 11:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Podhůří
02.05.20 so. VOLNO
06.05.20 st. VOLNO
09.05.20 so. 10:00 SK Janské Lázně - TJ Sokol Malé Svatoňovice
09.05.20 so. 11:00 SK Janské Lázně - TJ Sokol Malé Svatoňovice
17.05.20 ne. 11:00 TJ Jiskra Kuks - SK Janské Lázně
17.05.20 ne. 10:00 TJ Jiskra Kuks - SK Janské Lázně
23.05.20 so. 10:00 SK Janské Lázně - FK Poříčí
23.05.20 so. 11:00 SK Janské Lázně - FK Poříčí
27.05.20 st. 17:00 TJ Sokol Malé Svatoňovice - SK Janské Lázně
27.05.20 st. 18:00 TJ Sokol Malé Svatoňovice - SK Janské Lázně
30.05.20 so. 11:00 SK MFC Svoboda n./Ú. - SK Janské Lázně
30.05.20 so. 10:00 SK MFC Svoboda n./Ú. - SK Janské Lázně
06.06.20 so. 10:00 SK Janské Lázně - TJ Sokol Bílá Třemešná
06.06.20 so. 11:00 SK Janské Lázně - TJ Sokol Bílá Třemešná
13.06.20 so. 10:00 TJ Jiskra Podhůří - SK Janské Lázně
13.06.20 so. 11:00 TJ Jiskra Podhůří - SK Janské Lázně