Rozpis utkání

 Výběr sezóny 

A tým - Okresní přebor mužů - OFS Trutnov

Datum Čas Kdo s kým Podzim Jaro
07.08.21 so. 14:00 SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trutnova 1:4 (0:4)
14.08.21 so. 17:00 TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - SK Janské Lázně 0:0 PK 2:3
21.08.21 so. 17:00 SK Janské Lázně - FK Sokol Volanov 2:8 (1:5)
28.08.21 so. 17:00 TJ Jiskra Libeč - SK Janské Lázně 3:0 (2:0)
04.09.21 so. 16:30 Fotbal Club Mladé Buky - SK Janské Lázně 4:2 (3:1)
11.09.21 so. 16:30 SK Janské Lázně - SK MFC Svoboda 1:0 (0:0)
18.09.21 so. 16:00 SK Janské Lázně - TJ Sokol Staré Buky 2:0 (1:0)
25.09.21 so. 15:30 FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně 0:0 PK 3:2
28.09.21 út. 15:00 TJ Sokol Staré Buky - SK Janské Lázně 3:0 (2:0)
02.10.21 so. 15:00 SK Janské Lázně - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 2:3 (1:1)
09.10.21 so. 15:00 FK Sokol Volanov - SK Janské Lázně 2:0 (1:0)
16.10.21 so. 14:30 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Libeč 1:0 (0:0)
23.10.21 so. 14:30 SK Janské Lázně - Fotbal Club Mladé Buky 4:1 (2:1)
30.10.21 so. 14:00 SK MFC Svoboda - SK Janské Lázně 0:1 (0:1)
26.03.22 so. 12:00 FK Mostek A - SK Janské Lázně
02.04.22 so. 16:30 TJ Sokol Staré Buky - SK Janské Lázně
09.04.22 so. 16:30 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Libeč
16.04.22 so. 14:00 SK MFC Svoboda n./Ú. - SK Janské Lázně
23.04.22 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Jiskra Podhůří
30.04.22 so. 17:00 Sokol Vítězná - SK Janské Lázně
07.05.22 so. 14:00 SK Janské Lázně - SK Spartak Hajnice
14.05.22 so. 17:00 SK Janské Lázně - FK Mostek A
21.05.22 so. 17:00 SK Janské Lázně - TJ Sokol Staré Buky
28.05.22 so. 17:00 TJ Jiskra Libeč - SK Janské Lázně
01.06.22 st. 18:00 SK Spartak Hajnice - SK Janské Lázně
04.06.22 so. 17:00 SK Janské Lázně - SK MFC Svoboda n./Ú.
11.06.22 so. 14:00 TJ Jiskra Podhůří - SK Janské Lázně
18.06.22 so. 14:00 SK Janské Lázně - Sokol Vítězná

B tým - Okresní přebor starších žáků - OFS Trutnov

Datum Čas Kdo s kým Podzim Jaro
29.08.21 ne. 09:30 Svoboda/Janské Lázně - Velichovky 2:2 (1:1)
29.08.21 ne. 10:30 Svoboda/Janské Lázně - Velichovky 1:1 (0:0)
04.09.21 so. 09:30 Svoboda/Janské Lázně - Rudník/Lánov 0:1 (0:1)
04.09.21 so. 10:30 Svoboda/Janské Lázně - Rudník/Lánov 1:2 (1:2)
08.09.21 st. 17:00 FK Baník Radvanice v Č. - Svoboda/Janské Lázně 1:3 (1:0)
08.09.21 st. 18:00 FK Baník Radvanice v Č. - Svoboda/Janské Lázně 1:0 (0:0)
11.09.21 so. 10:00 Svoboda/Janské Lázně - FK Baník Radvanice v Č. (hř. Malé Svatoňovice) 0:1 (0:1)
11.09.21 so. 11:00 TJ Sokol Malé Svatoňovice - Svoboda/Janské Lázně (hř. Malé Svatoňovice) 1:1 (0:1)
18.09.21 so. 10:30 Svoboda/Janské Lázně - TJ Sokol Bílá Třemešná 4:1 (3:0)
18.09.21 so. 09:30 Svoboda/Janské Lázně - TJ Sokol Bílá Třemešná 2:4 (1:1)
25.09.21 so. 09:30 Žacléř/Mladé Buky B - Svoboda/Janské Lázně 4:3 (3:2)
25.09.21 so. 10:30 Žacléř/Mladé Buky B - Svoboda/Janské Lázně 5:0 (2:0)
02.10.21 so. 09:00 Svoboda/Janské Lázně - FK Baník Radvanice v Č. 4:1 (2:1)
02.10.21 so. 10:00 Svoboda/Janské Lázně - FK Baník Radvanice v Č. 4:1 (1:0)
10.10.21 ne. 13:30 Žacléř/Mladé Buky B - Svoboda/Janské Lázně (hř. Žacléř) 0:2 (0:1)
10.10.21 ne. 12:30 TJ Sokol Malé Svatoňovice - Svoboda/Janské Lázně (hř. Žacléř) 0:1 (0:0)
16.10.21 so. 09:00 Svoboda/Janské Lázně - FK Poříčí u Trut. 1:3 (1:2)
16.10.21 so. 10:00 Svoboda/Janské Lázně - FK Poříčí u Trut. 0:2 (0:1)
23.10.21 so. 11:00 Sokol Provodov - Svoboda/Janské Lázně 0:2 (0:0)
23.10.21 so. 10:00 Sokol Provodov - Svoboda/Janské Lázně 1:2 (1:0)
28.10.21 čt. 10:00 Svoboda/Janské Lázně - TJ Sokol Malé Svatoňovice 0:1 (0:0)
28.10.21 čt. 11:00 Svoboda/Janské Lázně - TJ Sokol Malé Svatoňovice 1:2 (0:2)
30.10.21 so. 10:00 TJ Velichovky - Svoboda/Janské Lázně 0:0
30.10.21 so. 11:00 TJ Velichovky - Svoboda/Janské Lázně 2:2 (0:1)
02.04.22 so. 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Svoboda/Janské Lázně
09.04.22 so. 10:00 Svoboda/Janské Lázně - Žacléř/Ml. Buky B
16.04.22 so. 11:30 Sokol Provodov - Svoboda/Janské Lázně
23.04.22 so. 09:00 Svoboda/Janské Lázně - FK Poříčí
30.04.22 so. 11:00 Rudník/Lánov - Svoboda/Janské Lázně
07.05.22 so. 10:00 Svoboda/Janské Lázně - Sokol Provodov
11.05.22 st. 16:45 Svoboda/Janské Lázně - Rudník/Lánov
14.05.22 so. 11:00 Svoboda/Janské Lázně - TJ Velichovky
21.05.22 so. 10:00 Svoboda/Janské Lázně - Rudník/Lánov
29.05.22 ne. 14:30 TJ Sokol Malé Svatoňovice - Svoboda/Janské Lázně
04.06.22 so. 10:00 Svoboda/Janské Lázně - TJ Sokol Bílá Třemešná
11.06.22 so. 10:00 Žacléř/Ml. Buky B - Svoboda/Janské Lázně
18.06.22 so. 10:00 Svoboda/Janské Lázně - FK Baník Radvanice v Č.

C tým

Datum Čas Kdo s kým Podzim Jaro
01.08.21 ne. 17:30 TJ Jiskra Lampertice - SK Janské Lázně 3:0 kontum.